OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

14. Činnosti a aktivity na doma "Děti na prázdninách"

Aktuality

Pondělí29.06.2020 Milí rodiče, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete 14. týdenní plán s názvem "Děti na prázdninách". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Romana ze třídy Kytiček.

Přečíst více

13. Činnosti a aktivity na doma

Aktuality

Pátek19.06.2020 Milí rodiče, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete 13. týdenní plán s názvem "Dneska jedem do ZOO" (EXOTICKÁ ZVÍŘATA). Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Veronika ze třídy Koťátek.

Přečíst více

12. Činnosti a aktivity na doma - "Zvířátka v lese a na poli"

Aktuality

Středa10.06.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 12. týdenní plán s názvem "Zvířátka v lese a na poli". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Veronika a Martina ze třídy Ježečků. Nezapomeňte na nás s fotografiemi! :-)

Přečíst více

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání na školní rok 2020/2021

Aktuality

Pátek05.06.2020 Vážení rodiče, v sekci Škola - Dokumenty najdete "Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání na školní rok 2020/2021".

Přečíst více

11. Činnosti a aktivity na doma - "Co se děje v trávě"

Aktuality

Čtvrtek04.06.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 11. týdenní plán s názvem "Co se děje v trávě". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Romana ze třídy Kytiček a paní učitelka Veronika ze třídy Koťátek. Fotografie s Vašimi úspěchy zasílejte na ms.slunicko@atlas.cz, děkujeme.

Přečíst více

10. Činnosti a aktivity na doma - "Slavíme svátek dětí"

Aktuality

Pátek29.05.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 10. týdenní plán s názvem "Slavíme svátek dětí". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Jana ze třídy Motýlků. Fotografie s Vašimi úspěchy zasílejte na ms.slunicko@atlas.cz, děkujeme.

Přečíst více

9. Činnosti a aktivity na doma

Aktuality

Čtvrtek21.05.2020 Vážení rodiče, milé děti, v sekci Činnosti a aktivity na doma najdete již nyní další týdenní plán na téma "Princeznička na bále". Zábavné a naučné aktivity si pro Vás tentokrát připravila paní učitelka Veronika a Martina ze třídy Ježečci. Ať Vás úkoly baví! Těšíme se na zpětnou vazbu. Děkujeme

Přečíst více

8. Činnosti a aktivity na doma - "Vida pana klokana, jak ho baví kopaná" - na zahradě

Aktuality

Úterý19.05.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 8. týdenní plán s názvem "Vida pana klokana, jak ho baví kopaná". Činnosti a aktivity pro děti připravily paní učitelky Veronika a Lenka ze třídy Koťátek a paní učitelka Jana ze třídy Motýlků. Fotografie s Vašimi úspěchy uvítáme na ms.slunicko@atlas.cz, děkujeme.

Přečíst více

7. Činnosti a aktivity na doma

Aktuality

Čtvrtek07.05.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 7. týdenní plán s názvem "Z pohádky do pohádky". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Jana ze třídy Motýlků. Fotografie s Vašimi úspěchy uvítáme na ms.slunicko@atlas.cz, děkujeme.

Přečíst více

6. Činnosti a aktivity na doma

Aktuality

Úterý28.04.2020 Milí rodiče, milé děti, v sekci "ŠKOLA - ČINNOSTI A AKTIVITY NA DOMA" najdete již nyní 6. týdenní plán s názvem "Vodní říše". Činnosti a aktivity pro děti připravila paní učitelka Veronika a Martina ze třídy Ježečků. Nezapomeňte na nás s fotografiemi! :-)

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis