OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Besídky Kollárova

Aktuality

Středa23.12.2020 Vážení rodiče, v rubrikách jednotlivých tříd najdete odkazy na shlédnutí vánočních besídek.

Přečíst více

„Mateřská škola Sluníčko a Projekt Krabice od bot 2020“

Aktuality

Úterý08.12.2020 V letošním školním roce se Mateřská škola Sluníčko nově zapojila do charitativního Projektu „Krabice od bot 2020“, kterou pořádá Diakonie Českobratrské církve evangelické. Jde o vánoční sbírku pro děti z chudých rodin, pro které jde mnohdy o jedinou nadílku, kterou pod stromeček dostanou. Děti z mateřské školy přinesly z domu pěkné hračky, omalovánky, knihy či výtvarné pomůcky a vložily je do kra…

Přečíst více

Poděkování panu Helmutu Zscherpovi

Aktuality

Úterý08.12.2020 Kolektiv Mateřské školy Sluníčko Krupka Kollárova 597 děkuje panu Helmutu Zscherpovi, klientu Seniorcentra POHODA o.p.s. v Dubí, za výrobu krásných vánočních ozdob z vlny. Děti jimi ozdobily stromek před školou, který jim bude dělat radost po celé adventní období.

Přečíst více

Knižní klub - objednávka

Aktuality

Pondělí07.12.2020 Vážení rodiče, nakladatelství Albatros připravilo novou vánoční a zimní nabídku knih z knižního klubu. Vzhledem k opatřením v souvislosti s onemocnění Covid-19 je na objednání knih méně času než obvykle. Pokud byste měli zájem, aby Vám knihy dorazily ještě před Vánoci, je třeba objednávku odevzdat nejpozději ve středu 9.12.2020! Pokud nechcete knihy objednávat nyní narychlo, budeme rádi, když …

Přečíst více

"Obědy do škol II"

Aktuality

Pátek04.12.2020 Vážení rodiče, zákonní zástupci dětí, dovolujeme si Vás informovat o možnosti zařazení do Projektu "Obědy do škol II" (od 1. 1. 2021).Pokud pobíráte dávku hmotné nouze, můžete informovat Úřad práce a požádat o zařazení do tohoto projektu.

Přečíst více

Školní vzdělávací program

Aktuality

Pátek13.11.2020 Vážení rodiče, dovolujeme si Vám oznámit, že jsme v MŠ aktualizovaly školní vzdělávací program, který je platný od 1. 9. 2020 a jeho název je "Ať je léto nebo zima, ve Sluníčku je nám prima. Zkoumáme a dovádíme, ve světě se neztratíme". Prosím, seznamte se s jeho zněním (k dispozici na společných nástěnkách ve vestibulech obou pavilonů i v MŠ Soběchleby).

Přečíst více

Provoz v období Vánoc

Aktuality

Čtvrtek05.11.2020 Vážení rodiče, v sekci ŠKOLA - ORGANIZAČNÍ INFORMACE - DOKUMENTY najdete informaci ohledně uzavření MŠ v době Vánoc 2020.

Přečíst více

UPOZORNĚNÍ - Stahování fotografií z webu MŠ

Aktuality

Středa21.10.2020 Vážení rodiče, dovolujeme si Vás upozornit, že stahování fotografií z webu školy a jejich následné zveřejňování na sociálních sítích je vzhledem k GDPR nepřípustné. Děkujeme za pochopení.

Přečíst více

Se Sokolem do života - projekt

Aktuality

Úterý08.09.2020 Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že se škola v letošním školním roce zapojila do projektu "Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky", který pořádá Česká sokolská obec a jde již o 5. ročník. Projekt je určen pro děti od 3 do 6 let a je pod záštitou MŠMT a Svazem měst a obcí. Projekt se zaměřuje na rozvoj pohybové gramotnosti dětí a na osvojení základn…

Přečíst více

Přejít na stránku: 124

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis