OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 736 246 504(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět
23.08.2022, Martina Hissenová

Personál

Ředitelka školy: Mgr. Bc. Eva Kyjovská, MBA (eva.kyjovska@slunickoskolka.cz)

Zástupkyně ředitelky školy: Bc. Iveta Pacinová (iveta.pacinova@slunickoskolka.cz)

Hlavní účetní: Alena Fridelová (alena.fridelova@slunickoskolka.cz)

Vedoucí školní jídelny, mzdová účetní a personalistka: Ing. Petra Bubeníčková (petra.bubenickova@slunickoskolka.cz)

třída Kytičky: Tereza Kopřivová (tereza.koprivova@slunickoskolka.cz), Lenka Sedláčková (lenka.sedlackova@slunickoskolka.cz)

třída Koťátka: Bc. Iveta Pacinová (iveta.pacinova@slunickoskolka.cz), Michala Tauschová (michala.tauschova@slunickoskolka.cz), Iveta Lodlová (iveta.lodlova@slunickoskolka.cz)

třída Berušky: Mgr. Bc. Eva Kyjovská, MBA, Eva Veselá (eva.vesela@slunickoskolka.cz), Bc. Eva Janouškovcová (eva.janouskovcova@slunickoskolka.cz), školní asistentka Pavlína Dolejší (pavlina.dolejsi@slunickoskolka.cz)

třída Motýlci: Dominika Djakovová (dominika.djakovova@slunickoskolka.cz), Lenka Řezáčová (lenka.rezacova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Pavlína Sedláčková (pavlina.sedlackova@slunickoskolka), 

třída Medvídci: Tamara Sieberová (tamara.sieberova@slunickoskolka.cz), Veronika Suchá, DiS. (veronika.sucha@slunickoskolka.cz)

třída Ježečci: Veronika Dvořáková (veronika.dvorakova@slunickoskolka.cz), Martina Hissenová (martina.hissenova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Soňa Mézlová (sona.mezlova@slunickoskolka.cz)

třída Sovičky: Bc. Jaroslava Malinovská (jaroslava.malinovska@slunickoskolka.cz), Zuzana Vanková (zuzana.vankova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Lenka Merhautová Hedbávná (lenka.hedbavna@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Natálie Křehlová (natalie.krehlova@slunickoskolka.cz)

třída Veverky: Lenka Ševcovicová (lenka.sevcovicova@slunickoskolka.cz), Bc. Barbora Hrdličková (barbora.hrdlickova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Miluše Tomášová (miluse.tomasova@slunickoskolka.cz)

třída Želvičky: Aneta Šredlová (aneta.sredlova@slunickoskolka.cz), Viktorie Čermáková (viktorie.cermakova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga Lenka Merhautová Hedbávná (lenka.hedbavna@slunickoskolka.cz)

Kuchařky MŠ Kollárova: Marie Bláhová, Veronika Walterová

Pomocná kuchařka MŠ Kollárova: Marie Koutná

Kuchařka MŠ Soběchleby: Jana Müllerová

Kuchařka MŠ Dukelských hrdinů: Pavlína Makovičková

Pomocná kuchařka MŠ Dukelských hrdinů: Lucie Čížková

Uklízečky MŠ Dukelských hrdinů: Alena Korndörferová, Veronika Laliková

Uklízečky MŠ Kollárova: Marta Hanzlíková, Alena Hrádková Švarcbachová, Drahomíra Hrádková

Uklízečka MŠ Soběchleby: Lenka Šerešová

Správce počítačové sítě: Mgr. Bc. Lukáš Jedlička (jedlicka@slunickoskolka.cz)