OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět
29.05.2024, Martina Hissenová

Personál

Ředitelka školy: Mgr. Bc. Eva Kyjovská, MBA (eva.kyjovska@slunickoskolka.cz)

Zástupkyně ředitelky školy: Bc. Barbora Hrdličková (barbora.hrdlickova@slunickoskolka.cz)

Hlavní účetní: Ing. Andrea Dolejšová (andrea.dolejsova@slunickoskolka.cz)

Vedoucí školní jídelny, mzdová účetní a personalistka: Ing. Petra Bubeníčková (petra.bubenickova@slunickoskolka.cz)

třída Kytičky: Tereza Kopřivová (tereza.koprivova@slunickoskolka.cz), Lenka Sedláčková (lenka.sedlackova@slunickoskolka.cz), 

třída Koťátka: Iveta Lodlová (iveta.lodlova@slunickoskolka.cz), Bc. Veronika Herzinová (veronika.herzinova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Tereza Hostašová (tereza.hostasova@slunickoskolka.cz)

třída Berušky: Mgr. Bc. Eva Kyjovská, MBA, Eva Veselá (eva.vesela@slunickoskolka.cz), Bc. Eva Janouškovcová (eva.janouskovcova@slunickoskolka.cz), Bc. Barbora Hrdličková (barbora.hrdlickova@slunickoskolka.cz), školní asistentka: Eva Koupilová (eva.koupilova@slunickoskolka.cz)

třída Motýlci: Lenka Řezáčová (lenka.rezacova@slunickoskolka.cz), Bc. Martina Hrubínová (martina.hrubinova@slunickoskolka.cz)

třída Medvídci: Tamara Sieberová (tamara.sieberova@slunickoskolka.cz), Veronika Suchá, DiS. (veronika.sucha@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Kristýna Laliková (kristyna.lalikova@slunickoskolka.cz)

třída Ježečci: Veronika Dvořáková (veronika.dvorakova@slunickoskolka.cz), Martina Hissenová (martina.hissenova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Jaroslava Huttová (jaroslava.huttova@slunickoskolka.cz)

třída Sovičky: Aneta Šredlová (aneta.sredlova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Lenka Merhautová Hedbávná (lenka.hedbavna@slunickoskolka.cz)

třída Veverky: Lenka Ševcovicová (lenka.sevcovicova@slunickoskolka.cz), Nikola Černá (nikola.cerna@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Eliška Ernstová, DiS. (eliska.ernstova@slunickoskolka.cz)

třída Želvičky: Irena Grycová (irena.grycova@slunickoskolka.cz), asistentka pedagoga: Lucie Schlöserová (lucieschloserova@slunickoskolka.cz)

Kuchařka MŠ Kollárova: Romana Rutová

Pomocná kuchařka MŠ Kollárova: Markéta Rudolfová

Kuchařka MŠ Soběchleby: Jana Müllerová

Kuchařka MŠ Dukelských hrdinů: Lucie Čížková

Pomocná kuchařka MŠ Dukelských hrdinů: Markéta Frýdlová

Uklízečky MŠ Dukelských hrdinů: Veronika Laliková, Alena Korndörferová

Uklízečky MŠ Kollárova: Marta Hanzlíková, Alena Hrádková Švarcbachová

Uklízečka MŠ Soběchleby: Lenka Šerešová

Správce počítačové sítě: Mgr. Bc. Lukáš Jedlička (jedlicka@slunickoskolka.cz)

          


                                   

               

                                      

         UJEP