OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Berušky a Den dětí

Aktuality

Pátek04.06.2021 Děti prožily celé dopoledne v parku, kde soutěžily, obdivovaly kouzelníka a vozily se na řetízkovém kolotoči. Pěkně si ten svůj den užily.

Přečíst více

Berušky a život v trávě

Aktuality

Pátek04.06.2021 Děti poznávají hmyz, tvoří berušky a motýlky.

Přečíst více

Sázení Motýlci a Berušky

Aktuality

Úterý04.05.2021 Děti rozsazují sazeničky rajčat a paprik pro lepší růst a jejich zesílení a pozorují brouky. Filípek z Berušek slaví narozeniny - děti mu přejí samá pěkná přání a on jim na oplátku přinesl gumové bonbony.

Přečíst více

Děti z Motýlků a Berušek - bouřka a bezpečí

Aktuality

Úterý04.05.2021 Aprílové počasí - bezpečnost při bouřce: děti nad obrázky povídají co je na nich špatně a co dobře, vyplňují pracovní listy, na kterých procvičují grafomotoriku a matematickou pregramotnost. Doplňují do obrázku chybějící díly.

Přečíst více

Mareček z Berušek

Aktuality

Úterý27.04.2021 Mockrát děkujeme Marečkovi a jeho mamince za zaslání fotografií, na kterých Mareček samostatně doma pracuje, plní úkoly z pracovních listů, pomáhá mamince sázet rostlinky a zastane práci i na zahradě. Moc děkujeme a jsme rádi za Vaše fotografie.  Už se nám moc stýská. S pozdravem pani učitelky z Berušek

Přečíst více

Motýlci a Berušky cvičí

Aktuality

Úterý27.04.2021 Ve zdravém těle zdravý duch - tím se děti řídí a jsou stále v pohybu. Procvičujeme hrubou motoriku chůzí po různém povrchu, zkoušíme rovnováhu a své lezecké schopnosti. Trénujeme chůzi po různě vysokých překážkách říčních kamenů a stabilitu na pohyblivé podložce.  Nakonec trochu zamotání v úžasném trychtýři, kde děti musí mít schopnost pomocí svých sil se koulet po obvodu trychtýře. Zezačátku je …

Přečíst více

Motýlci a Berušky - Aprílové počasí

Aktuality

Úterý27.04.2021 Děti si obreslují deštníky, které vybarvují libovolnou vodovou barvou, po zaschnutí si trénují jemnou motoriku vystřihnutím svého deštníku.  Ještě nabarvíme černý mrak, z chlupatého drátku si přiděláme rukojeť na deštník a může začít pršet.

Přečíst více

Motýlci a Berušky

Aktuality

Pondělí26.04.2021 Projekt " Modrá planeta"  - děti vytvořily planetu Zemi, nakapaly barvy na papírový talíř a po otočení na připravenou čtvrtku se barvy rozptýlily. Děti si procvičily jemnou motoriku u sestavování souhvězdí, umačkaly nudličky z alobalu a kuličky z modelíny. I nadále zlepšujeme stříhání.

Přečíst více

Motýlci a Berušky

Aktuality

Pondělí26.04.2021 Uklízíme na zahradě, zametáme a sázíme afrikány do truhlíků. Z přírodnin jsme si postavily domeček.

Přečíst více

Vojtíšek a Velikonoce

Aktuality

Středa14.04.2021 Opět mockrát děkujeme Vojtíškovi a jeho mamince, že jsou tak hodní a posílají nám fotky. Doufáme, že si Vojtíšek Velikonoce užil. A prosíme ostatní maminky, ať nám také nějaké fotky pošlou. Třeba jak si děti doma hrají, kreslí nebo pracují. Budeme moc rády. Pozdravují Vás paní učitelky z Berušek.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1345

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis