OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Berušky - Laskavé Berušky

Aktuality

Úterý05.12.2023 Dnes jsme se s dětmi zamýšlely, co budeme dělat. Třídu, šatnu i okna máme vyzdobená, tak komu bychom mohly ještě zpříjemnit zimní čas? Nedávno si děti na zahradě pověsily ptačí budku. Stále vyhlížíme, zda jí navštěvují ptáci a tak jsme se rozhodly, že dnes to uděláme pěkné právě jim. Vyrobily jsme vánoční ozdoby z ptačího zobu a při pobytu na zahrádce jsme jim je pověsily ke krmítku.

Přečíst více

Berušky - Čerta už se nebojíme

Aktuality

Úterý05.12.2023 I když jsme o naše děti měli trošku strach, tak nakonec vše dobře dopadlo. Všechny děti nakonec zůstaly ve školce a každý z Berušek slíbil, že následující rok bude jako ten andílek, co se na nás přišel s čertem a Mikulášem podívat.

Přečíst více

Berušky - Ochutnávka sušeného ovoce

Aktuality

Čtvrtek30.11.2023 Dneska by se do školky každý rád těšil. Říkáte si proč? Děti si dnes v rámci ochutnávky naplnily bříška sušeným ovocem. Činnost sloužila jako myšlenka zdravějšího mlsání. Zkuste se děti doma zeptat, jaké ovoce dětem chutnalo nejvíce. Dopředu Vám napovím, že to byly jahody, protože po těch se rychle zaprášilo.

Přečíst více

Berušky - Krmíme ptáčky

Aktuality

Pátek24.11.2023 Dnes jsme byli na zahrádce připevnit a naplnit krmítko pro ptáčky. A protože jsou naše Berušky chytré, tak na něj vidíme z okna třídy.Zítra ráno zahájíme sledovačku z okna

Přečíst více

Berušky - Pobyt na zahrádce

Aktuality

Úterý14.11.2023 Už i Berušky se dočkaly stěhování do nově opravené školky. Ve třídě dovádět umí, a tak jsme se šly podívat na to, jak to vypadá u nás na zahrádce. Děti si zahrály pohybové hry a využívaly herní prvky zahrady. 

Přečíst více

Berušky - Mydlinková výtvarka

Aktuality

Úterý14.11.2023 Děti si tento týden povídají o zdraví a různých nemocech. Snažíme se společně přijít na to, jak se všem nemocem vyvarovat a jak se tedy chovat, abychom neonemocněli. Dnes jsme si ve výtvarné činnosti ukotvily návyk mytí rukou a zbavily jsme se tak všech bacilů.

Přečíst více

Berušky - Jablečný závin

Aktuality

Čtvrtek12.10.2023 Dnes jsme dělali jablečný závin. Děti strouhaly, loupaly a hlavně ochutnávaly. Moc jsme si to užili, ale hlavně jsme si pochutnali.

Přečíst více

Berušky - Jablíčkovaná

Aktuality

Čtvrtek12.10.2023 Týden jsme začali s jablíčky. Zkusili jsme výtvarnou činnost, matematiku, ale nebáli jsme se ani pokusů. Vyrobili jsme si že slupek zdravé pití, z jablíček čaj.Společně jsme hodovali a moc si pochutnali.

Přečíst více

Berušky - Známe svůj jídelníček?

Aktuality

Středa04.10.2023 My už u Berušek víme, co máme tento týden k obědu i k svačině. S paní učitelkou jsme si začaly povídat o ovoci a zelenině a to už máme i blízko k veškerému jídlu. Druhý den jsme si tedy připravily podobný jídelníček, jako máme každý den v šatně. Ale tenhle byl speciální v tom, že je úplně prázdný. Dnes jsme si tedy s dětmi řekly, co budeme mít za chutná jídla a pomocí vytištěných obrázků, jsme s…

Přečíst více

Jaký byl měsíc září u Berušek

Aktuality

Čtvrtek28.09.2023 Školní rok nám začal a je v plném produ. A co že jsme to všechno stihli? Stihli jsme se skamarádit s novými i stávajícími Beruškami. Oslavili jsme pár narozenin. Přijeli se na nás podívat klauni. Naučili jsme se, že ikdyž se nám muchomůrka líbí, tak nám určitě chutnat nebude a především jsme přišli na to, že ve Sluníčku si můžem hrát a poznat plno nových věcí zábavnou formou. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 1