OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět
23.05.2024, Martina Hissenová

Ježečci na Sportovní olympiádě Klokánek

Dnes, 23. května,  proběhl na stadionu v Krupce již 26. ročník Sportovní olympiády dětí z krupských mateřských škol a přípravných tříd základních škol. Byl to den plný radosti, soutěžení a nezapomenutelných zážitků.
Mezi soutěžícími nechyběl ani tým osmi nadšených dětí ze třídy Ježečků. S úsměvy na tvářích a s nadšením v očích se vrhly do osmi různých disciplín, které prověřily jejich rychlost, obratnost, sílu a týmového ducha. Děti soutěžily v disciplínách jako běh, skok do dálky, hod míčkem, překážkový běh, skákání v pytlích atd. Každá disciplína byla pečlivě připravena tak, aby byla zábavná a zároveň bezpečná.
A jak to dopadlo? Děti ze třídy Ježečků si vedly skvěle! Každý účastník získal zlatou medaili na památku a tým byl odměněn krásným sportovním náčiním, které budou moci využít při hrách a cvičení ve školce. Navíc dostaly diplom jako ocenění za jejich snahu a výkony.
Sportovní olympiáda Klokánek je událost, na kterou se každoročně těšíme. Je to skvělá příležitost pro děti, aby si vyzkoušely různé sporty, soutěžily a zažily radost z pohybu. Těšíme se na další ročník a nové sportovní výzvy, které nás čekají! Do příště sportu zdar a Ježečkům zvlášť!


          


                                   

               

                                      

         UJEP