OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Koťátka - Projekt "Ten dělá to a ten zase tohle"

Aktuality

Středa21.02.2024 Během čtrnáctidenního projektu si děti vyzkoušely mnoho povolání a řemesel. Každý den tvořily, měly připravené různé činnosti. Upekly si slané pizza šneky, navštívily paní kuchařky v kuchyni, navlékaly korálky, zpívaly, hrály na hudební nástroje a spousty dalších činností. Celých čtrnáct dní si děti činnosti velmi užívaly. 

Přečíst více

Koťátka - Ranní činnosti.

Aktuality

Sobota27.01.2024 Během ranních činností děti výtvarně tvoří (obkreslují, stříhají, zapouštějí vodové barvy do klovatiny, kreslí zmizíkem na obrázky potřené inkoustem, přetírají voskovky vodovými barvami). Skládají Tangram puzzle, trénují prostorovou orientaci ve čtvercové síti, skládají podle předlohy, poznávají písmena, provlékají barevné provázky na rukavicích, skládají puzzle různých obtížností, pracují s desti…

Přečíst více

Koťátka - Zvířata v zimě

Aktuality

Středa24.01.2024 Během tématu Zvířata v zimě děti dělaly spousty různorodých aktivit. Formou společné práce tiskaly stopy zvířat, naplánovaly si zimní procházky, které si výtvarně ztvárnily. Připravovaly jídlo pro ptáčky. Vyzdobily si dřevěnou ptačí budku, kterou dáme na jaře na školní zahradu.

Přečíst více

Koťátka - Práce s interaktivní tabulí.

Aktuality

Středa24.01.2024 Dnes si děti vyzkoušely práci s interaktivní tabulí. Skládaly tematické puzzle, hrály pexeso v různých obtížnostech, přiřazovaly stejné obrázky zimního oblečení. Vyzkoušely si i kreslení na tabuli, kde trénovaly svou fantazii a kreativitu.

Přečíst více

Koťátka - Tvoření na téma Mikuláš, čert a anděl

Aktuality

Středa06.12.2023 V tomto týdnu se tvoří na téma Mikuláš, čert a anděl. Děti zkouší různé výtvarné techniky a vaří pekelný guláš v pekelném koutku.

Přečíst více

Koťátka a Motýlci - Mikulášská nadílka

Aktuality

Úterý05.12.2023 Dnes k nám přišel Mikuláš, čert a anděl. Děti jim zazpívaly a slíbily, že budou hodné. Za odměnu dostaly nadílku.

Přečíst více

Koťátka - Hrátky se sněhem

Aktuality

Čtvrtek30.11.2023 Konečně napadl sníh a děti si ho plně užívají. Zkouší andělíčky, staví sněhuláky, hrají si s rampouchy. Dnes si samy připravily barvy a štětci malovaly na sníh. 

Přečíst více

Koťátka - Adventní věnce

Aktuality

Čtvrtek30.11.2023 Děti si vyzkoušely zdobení adventních věnců, pod dozorem pracovaly s tavnou pistolí a podle fantazie si je pěkně nazdobily. 

Přečíst více

Koťátka, Motýlci a Ježečci - Divadlo Cestovadélko

Aktuality

Úterý07.11.2023 Dnes k nám přijelo Divadlo Cestovadélko s naučným programem "Jak Pompolompo poznal lidské tělo". Během programu si děti zacvičily, zatančily na pohybové písničky a naučily se části lidského těla a orgány hravou formou.

Přečíst více

Koťátka - Projekt Halloween a dušičky

Aktuality

Pondělí06.11.2023 Během projektu děti tvořily, zkoušely pokus s barvami a magnetem, navštívily místní hřbitov, kde zapálily svíčku. Ve školce proběhl karneval a halloweenská hostina, o kterou se postaraly děti společně s rodiči. Děti si upekly dýni, kterou ochutnávaly během kreslení obrázků k pohádce O Dýni.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1