OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "V zoologické zahradě, nehlaďte lva po bradě"

Aktuality

Středa29.06.2022 S dětmi jsme si povídali o zoologické zahradě - dozvěděly se, která zvířata tam žijí, odkud pocházejí, čím se živí a proč jsou v zoologické zahradě. Dále měly spoustu aktivit u stolečků a v herně si stavěly opičí dráhu. Také si u stolečku vyrobily opici a na konci týdne si procvičily grafomotoriku na pracovním listu.

Přečíst více

Kytičky - "Aktivity v týdnu"

Aktuality

Pátek10.06.2022 Takhle jsme si užívaly druhý týden projektu "Cesta kolem světa s Bolkem a Lolkem". Děti si vyplnily svůj cestovní pas, hrály pexeso, stavěly týpí ze dřívek, stavěly opičí dráhu a mnoho dalšího.

Přečíst více

Kytičky - "Celodenní výlet - Indiánská vesnička"

Aktuality

Pátek10.06.2022 V týdnu jsme společně vyrazili do Indiánské vesničky Rosehill. Děti si mohly prohlédnout, jak indiáni žili, co jedli, jakou hudbu poslouchali, s čím si hrály indiánské děti a také si s indiány zatancovaly. Výlet se dětem moc líbil, a ani deštivé počasí nám to nezkazilo :). A další den si děti vyrobily svou indiánskou čelenku.

Přečíst více

Kytičky - "Aktivity v týdnu"

Aktuality

Pátek27.05.2022 Děti ze třídy Kytiček rády tvoří, rozvíjí tím svou fantazii, jemnou motoriku a také estetické vnímání. Tentokrát si vyráběly svou vlastní potápěčskou fotku. Nejdříve si  natřely čtvrtku na modro a poté dělaly bublinky pomocí bílé barvy a roličky. Nakonec si nalepily svou fotku, dokreslily potápěčské brýle a z brčka  udělaly šnorchl. V průběhu ranních činností také rozvíjely  matematickou pregramo…

Přečíst více

Kytičky - "Sportovní týden"

Aktuality

Pátek27.05.2022 V týdnu jsme si s dětmi povídaly o letních sportech a o bezpečnosti, a to  nejen při jejich provozování, ale i při pobytu venku, na školní zahradě a v okolí mateřské školy.  Děti si vyzkoušely běžecké závody a skoky v lese, také si vyzkoušely hod do koše a ohmataly si tenisovou raketu, na které nosily tenisový míč. Každý den děti rozvíjely své pohybové dovednosti pobytem na čerstvém vzduchu a to i…

Přečíst více

Týdenní život v trávě u Kytiček

Aktuality

Čtvrtek26.05.2022 Ranní hry dětí -  tvoření včelek z papírových ruliček a berušek, které si děti nalepily na papír a dokreslily berušku i trávu.  Tvoření z modelíny dle své fantazie, střídání barev na housence z kuliček modelíny podle předlohy a skládání papírových obrázků včelek. Na koberci děti třídily hmyz podle jeho pohybu (skákající, lezoucí a létající). Z DDM Cvrček Krupka přišla slečna, která přinesla dět…

Přečíst více

Kytičky - "Dopraváček"

Aktuality

Pátek13.05.2022 V týdnu jsme probíraly dopravu a bezpečnost. Jako společnou práci jsme si vybraly semafor. Děti práce se štětcem a temperou moc baví:) Poté jsme si ho poskládaly jak patří a přilepily. Ke konci týdne jsme si ještě procvičily jemnou motoriku a zrakové vnímání pomocí barevných a černobílých značek, které si děti vystřihly a poté správně nalepily na čtvrtku, moc se jim to povedlo:).

Přečíst více

Kytičky - "Aktivity v týdnu"

Aktuality

Pátek13.05.2022 A takhle si děti užívaly celý týden - hrály domino a pexeso s dopravními značkami, stavěly ze stavebnic a puzzlí dráhu pro auta, "projížděly" slalomem, poprvé si tenhle týden pohrály na pískovišti a mnoho dalšího.

Přečíst více

Kytičky - "Recyklování"

Aktuality

Pátek29.04.2022 V týdnu jsme s dětmi probírali recyklování a péči o životní prostředí. Děti si zopakovaly barvy popelnic a co do které patří, také se dozvěděly, jak pečovat o životní prostředí a jak se může člověk a příroda navzájem ovlivnit. V polovině týdne si děti samy vyrobily "didaktickou pomůcku" - popelnice, kterou si tu schováme na příště:).

Přečíst více

Kytičky - "Sázíme bylinky a slunečnice"

Aktuality

Čtvrtek28.04.2022 Dnes si děti na zahrádce MŠ v našem záhonku zasadily bylinky - řeřichu, libeček, kopr a bazalku. Také jsme zasadili slunečnici, která nám už hezky vyrostla ve školce. Nejvíce byly děti nadšené ze zalévání, a jsem zvědavá, jestli si na zalévání budou vzpomínat samy. Už se těšíme na první sklízení:).

Přečíst více

Přejít na stránku: 13456