OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "Aktivity v týdnu"

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 A takhle si děti užívaly celý vesmírný týden. Postavily si vesmírnou opičí dráhu, procvičovaly grafomotoriku, zrakové vnímání, předmatematické představy a mnoho dalšího. Také si děti vybarvily maxi vesmírnou omalovánku.

Přečíst více

Kytičky-"Vašík slaví narozeniny"

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 V týdnu jsme oslavili Vašíkovi třetí narozeniny. Přinesl s maminkou zdravý ovocný dort, který dětem moc chutnal. Děti mu popřály hodně štěstí a zdraví a Vašík si mohl vybrat malý dáreček, který si odnesl domů.

Přečíst více

Kytičky - "Přípravy na Velikonoční jarmark"

Aktuality

Pátek29.03.2024 Během příprav na Velikonoční jarmark děti připravily šneky z listového těsta, kteří byli naplněni domácím sugem, šunkou, sýrem a baby špenátem. Děti si přípravu užily a na jarmarku se všechno snědlo:).Také připravovaly klíčky z fazolí mungo a také ze směsi na klíčení, kde bylo více druhů luštěnin nebo zeleniny. Během příprav děti pozorovaly, jak klíčky rostou, pravidelně je proplachovaly, a nakone…

Přečíst více

Kytičky - "Velikonoce"

Aktuality

Pátek29.03.2024 Tento týden jsme především věnovaly přípravám na Velikonoční jarmark, ale také jsme si povídali o Velikonocích a tradicích. Takhle si děti přes týden užívaly volné a vzdělávací ranní aktivity:). Také si zahrály na slepičky nebo kuřátka, kdy pomocí kolíčku sbíraly malé kousky papíru jako zrníčka, touto aktivitou rozvíjely svou jemnou motoriku. Také procvičily rychlý výdechový proud, kdy foukaly do …

Přečíst více

Kytičky - "Život na farmě"

Aktuality

Pátek29.03.2024 Se zpožděním přidávám fotky z týdne, kdy jsme si s dětmi povídali o životě na farmě, o zvířatech a co nám dávají. Proto si děti vyzkoušely, jak se dojí kráva. Tato aktivita se jim líbila:). Také přidávám volné a vzdělávací ranní aktivity. Děti si vyzkoušely skládat prase a psa z papíru a řekla bych, že se jim to velmi povedlo. Pomocí pracovního listu s ovečkami si děti procvičily svou jemnou motor…

Přečíst více

Kytičky -"Karneval a klauni"

Aktuality

Čtvrtek07.03.2024 Minulý týden jsme si povídali o masopustu a karnevalu. Začali jsme týden společnou prací, kdy si děti samy zvolily barvu, kterou si natřou ruku a poté společně udělaly klaunovi krásné barevné vlasy. Také si vyrobily vlastní škrabošku a parádně si užily skákání na míči. Na konci týdne si děti užily karneval plný zábavy.

Přečíst více

Kytičky - "Druhý týden povolání"

Aktuality

Středa21.02.2024 Druhý týden projektu "Ten dělá to a ten zas tohle" si děti procvičovaly zrakové vnímání a grafomotoriku pomocí pracovních listů. Na závěr si ho také ohodnotily smajlíkem podle toho, jak se jim práce povedla.

Přečíst více

Kytičky-"Kominíci, popeláři, švadleny"

Aktuality

Středa21.02.2024 Děti si vyzkoušely, jaké to je prolézat a čistit komín (děti prolézaly pod roztaženýma nohama ostatních dětí), třídily odpad (kostky podle barev) a také si ozdobily šaty pomocí geometrických tvarů.

Přečíst více

Kytičky - "Plníme jitrničky a válíme rohlíky"

Aktuality

Středa21.02.2024 V týdnu si děti vyzkoušely, jak se plní jitrničky. Do nastříhané silonky děti natrhaly vatu a postupně plnily. Zjistily, že to není tak jednoduché, jak to vypadá. Jitrnice nám zdobí nástěnku v šatně. Také si z modelíny vyválely rohlíky a někdo vyzkoušel i koblihy.

Přečíst více

Kytičky - Pohádka a pokus "Hrnečku vař"

Aktuality

Středa14.02.2024 Hrnečku vař - malované čtení, společně jsme si s dětmi přečetli pohádku, jak to bylo s kouzelným hrnečkem, který vařil kaši a děti odpovídaly na otázky z pohádky. Před svačinou jsme si také vyzkoušely udělat hrneček, který chrlil kaši ven - pokus s jedlou sodou a octem.Tvořivé činnosti na téma Povolání: Tisknutí houbičky s temperovou barvou si vyzkoušely při společné práci, kdy na papíře tiskly ci…

Přečíst více

Přejít na stránku: 24

          


                                   

               

                                      

         UJEP