OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky- výjezd na Komáří vížku

Aktuality

Středa13.01.2021 Děti z Kytiček vyjely v úterý na vzduch. Na Komáří vížce chumelilo a foukalo, ale ani to dětem nezkazilo radost z pohybu.

Přečíst více

"My tři králové" - čtvrtek a pátek- Kytičky + Koťátka

Aktuality

Pondělí11.01.2021 Děti ze třídy Kytiček a Koťátek se ve čtvrtek pustily do tvoření tříkrálové koruny z papíru. Každý chtěl mít tu svou. Ozdobily si ji tiskáním houbičkovými barvami, třpytkami a barevnými knoflíky. Vyrobené koruny se nám pak hodily při pohybové hře. Společně si děti také zazpívaly a zahrály na dřívka.

Přečíst více

"My tři králové..."- Kytičky + Koťátka

Aktuality

Středa06.01.2021 První novoroční dny trávily děti u Kytiček společeně s dětmi ze třídy Koťátek.   Hlavním tématem byla legenda o Třech králích, povídaly si o tomto svátku, seznámily se s některými dnes již zapomenutými tradicemi a naučily se tříkrálovou koledu.  Poslouchaly krátký příběh "Tříkrálový průvod", dozvěděly se z něj, jak takový průvod dříve vypadal, že tímto dnem vlastně končí celé vánoční období a se…

Přečíst více

Kytičky - vánoční besídka

Aktuality

Středa23.12.2020 Besídka - Kytičky

Přečíst více

PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Aktuality

Pátek18.12.2020 Moc děkujeme: mamince Elišky za krásné hry pro děti mamince Stáníka za keramické dárečky pro děti mamince Ellinky a Maxíka za sladké odměny pro děti a všem ostatním za donesené cukroví. Děkujeme za milou spolupráci a přejeme Vám krásné Vánoce!

Přečíst více

Předvánoční čas v Kytičkách - středa a čtvrtek

Aktuality

Čtvrtek17.12.2020 Děti  z Kytiček tvořily ve středu a ve čtvrtek vánoční přáníčka inspirovaná novou říkankou "Cinky cinky". Využily netradiční materiál- sušené pomeranče, učily se pracovat s lepidlem a manipulovat se štětcem. Zahrály si několik pohybovývh her, ta nejoblíbenější byla "Na vločky", vnímaly změnu rytmu melodie a reagovaly na hudební signál. Dále děti muzicírovaly- zpívaly koledy, hrály na dřívka, zvon…

Přečíst více

Předvánoční čas v Kytičkách - pondělí a úterý

Aktuality

Středa16.12.2020 Děti se v pondělí pustily do zdobení kapříků, které si minulý týden vymalovaly. Vytvářely šupinky pomocí pěnových houbiček. Naučily se říkanku O Vánocích - "Cinky, cinky, zvonek zvoní" a  zpívaly a hrály vánoční koledy a další tematické písničky (nejoblíbenější je "Rampouch"). Snažíme se vánočně naladit - posloucháme koledy z CD a povídáme si o vánočních tradicích. V úterý se děti pustily do výro…

Přečíst více

Kytičky - tvoříme portfolia

Aktuality

Středa16.12.2020 Každé dítě v MŠ má založen svůj vlastní šanon, kam si postupně bude zakládat své obrázky, pracovní listy a další tvorbu. V tomto období jsme s dětmi založily obrázky, které vytvořily v první polovině školního roku.

Přečíst více

Kytičky - slavíme s Lukáškem jeho čtvrté narozeniny

Aktuality

Sobota12.12.2020 V pátek jsme popřáli Lukáškovi k jeho čtvrtým narozeninám. Děti mu podaly ruku, popřály všechno nej a Lukášek jim na oplátku daroval sáček se sladkostmi. Také děkujeme mamince za vynikající bábovku, kterou si děti daly jako dezert po svačince.

Přečíst více

Kytičky - tvoříme sobíky a zdobíme náš vánoční stromeček

Aktuality

Čtvrtek10.12.2020 Ve čtvrtek si děti vytvořily papírového soba. Lepily, dekorovaly, kreslily fixem - všechny se pěkně zapojily. Také jsme si ozdobili třídní vánoční stromeček - teď krásně zlatě září. Budeme čekat, jestli nám pod něj Ježíšek něco nadělí.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis