OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "Tři králové"

Aktuality

Pátek14.01.2022 V týdnu se děti dozvěděly zajímavosti o třech králích. Také si samy musely vystřihnout a vymalovat korunu, kterou pak celý den nesundaly:)

Přečíst více

Kytičky - "Balónková Evička"

Aktuality

Pátek14.01.2022 V pátek k nám dorazila Balónková Evička se svým příběhem a krásnými nafukovacími zvířátky. Dětem se vystoupení moc líbilo a byly nadšené, že si mohou odnést malý suvenýr domů:).

Přečíst více

Kytičky - Vánoční besídka dětí v MŠ

Aktuality

Úterý21.12.2021 VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJÍ DĚTI A UČITELKY ZE TŘÍDY KYTIČEK Vážení rodiče, zde je odkaz na shlédnutí Vánoční besídky: Kytičky - https://youtu.be/…Rgo Snad se Vám bude vystoupení líbit, děti se snažily.

Přečíst více

Kytičky - Vánoční besídka a nadílka

Aktuality

Úterý21.12.2021 Vánoční besídku si děti užily, po svačince si pochutnaly na cukroví, které si buď samy udělaly, nebo donesly v krabičkách z domova. Tímto bych také chtěla některým maminkám poděkovat za cukroví a dárečky pod stromeček. Vánoční nadílka pod stromečkem na děti čekala po návratu z procházky. Před obědem si s novými hračkami pohrály a pak si daly dobrý oběd.

Přečíst více

Kytičky - "Ochutnávka cukroví"

Aktuality

Pátek10.12.2021 Dnes děti ochutnaly cukroví, které si samy připravily. Moc jim chutnalo a proto žádné cukroví nezbylo.

Přečíst více

Kytičky - Pečení vánočního cukroví

Aktuality

Čtvrtek09.12.2021 V týdnu si děti samy pekly linecké cukroví. Vážily, dávaly do mísy a také hnětly. Po vykrojení tvarů a upečení si cukroví děti namazaly marmeládou a ozdobily zdobícími tubičkami. Už se moc těší až ho ochutnají.

Přečíst více

Kytičky - Mikulášská nadílka

Aktuality

Čtvrtek09.12.2021 Už se děti dočkaly - přišel Mikuláš, čert a anděl, obdaroval je sladkostmi a na oplátku vyslechl různé sliby. Tak uvidíme, jak dlouho to děti vydrží. Byly velmi statečné, jen někomu ukápla malá, ale opravdu malá slzička . Na rozloučenou zazpívaly společně s Koťátky písničku. 

Přečíst více

Kytičky - "Čtvrteční dopoledne"

Aktuality

Čtvrtek16.09.2021 Dnes si děti procvičily zrakové vnímání při rozdělování obrázků podle tvarů, a také jsme si společně přečetly obrázkové knihy :-). V herně děti měly společnou práci a postavily si vlastní školku z dřevěných kostek. Na závěr válely sudy. Z válení sudů se stala oblíbená činnost všech dětí :-). Při dopolední vycházce děti nejvíce zaujaly žížaly a šneci, u kterých se při každé příležitosti zastavily …

Přečíst více

Kytičky - "Jablíčka na strom přátelství"

Aktuality

Středa15.09.2021 Dnes si děti dodělaly jablíčka na "Strom přátelství". Také se společně naučily krátkou básničku o kamarádech, kterou budeme ještě trénovat:). 1, 2, 3, 4, 5, nám se líbí celý svět. Máme se tu všichni rádi,jsme tu dobří kamarádi.                                                                                                                                           

Přečíst více

Přejít na stránku: 235