OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Medvídci - Parádní lyžovačka

Aktuality

Úterý11.01.2022 Dnes se děti seznámily s lyžařem a se vším, co ke svému výkonu potřebuje. Děti odpovídaly na otázky a vše vyzkoušely. Byla to obrovská zábava.

Přečíst více

Medvídci - Jedu a nebojím se

Aktuality

Pondělí10.01.2022 S dětmi si povídáme na téma "Zima a zimní sporty". Mimo jiné také děti hádaly, co je ukryté pod dekami. Děti zkoušely různé teorie, nakonec dostaly malou nápovědu. Také si vyzkoušely jízdu na snowboardu.

Přečíst více

Medvídci - Vánoční nadílka

Aktuality

Sobota18.12.2021 Třídu Medvídků navštívil v pátek Ježíšek. Děti byly velmi usměvavé a nadšené. Fotografie a videa naleznete zde: https://youtu.be/LdZ5wH7Y8qA Ježíšek byl letos velmi bohatý. Na dárcích se také podílely třídní učitelky a teta Soňa. Děkujeme také rodičům Madlenky Tausche za dárečky a mamince Anetky Vacková za sponzorský dar v podobě barevných tělovýchovných kostek.

Přečíst více

Medvídci - Pokusy

Aktuality

Sobota18.12.2021 S dětmi jsme si vyzkoušeli pokusy s čajem. Pozorovali jsme barvy, chuť a rozvíjeli čich. Také pokus s pomerančem, u kterého jsme si vyzkoušeli jak působí kůra na svíčku. Videa z aktivit naleznete zde: https://youtu.be/cfPEOhy96tY

Přečíst více

Medvídci - Vánoční video

Aktuality

Čtvrtek16.12.2021 Milí rodiče,máme pro Vás malé překvapení. S dětmi jsme si dneska zpívali,tancovali a říkali spousty básniček a písniček. Natočili jsme pro Vás malou ukázku toho, co se učíme a jakou u toho máme zábavu. V posledních týdnech nám chodí velmi málo dětí, které se v nemocích střídají, tudíž trénování na Vánoční besídku bylo velmi nepříznivé. V tomto týdnu jich přišlo více, tak jsme si s kolegyní říkaly,…

Přečíst více

Medvídci - Pečeme perníčky

Aktuality

Úterý14.12.2021 S dětmi jsme si včera připravili těsto na perníčky. Dnešním úkolem bylo vykrajování, zdobení a ochutnávka.

Přečíst více

Medvídci - Mikulášská nadílka

Aktuality

Úterý07.12.2021 Návštěva Mikuláše, čerta a anděla u Medvídků.

Přečíst více

Medvídci - První sníh

Aktuality

Úterý30.11.2021 Děti si užívaly atmosféru prvního sněžení.

Přečíst více

Medvídci - Mikuláš si vykračuje, čertík za ním poskakuje

Aktuality

Úterý30.11.2021 Děti se seznámily s tématem Mikuláš, čert, anděl. Tento týden nás bude toto téma provázet ve všech činnostech.

Přečíst více

Medvídci - Ovoce a zelenina

Aktuality

Pondělí18.10.2021 S dětmi jsme si začali povídat o tom, co je to ovoce a zelenina, co mezi to řadíme, jak je poznáme a kde rostou. Každý mohl ovoce a zeleninu osahat, očichat a následně i ochutnat. Také jsme si zahráli hru, kdy měly děti zakryté oči, paní učitelka jim dala ochutnat kousek ovoce či zeleniny a děti měly poznat co mají v ústech.  Ve výtvarném koutku děti otiskávaly ovoce a zeleninu. Rozvíjely tak s…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1