OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Medvídci - Biopark v Teplickém Gymnáziu

Aktuality

Úterý04.06.2024 Dnes jsme se vydali autobusem do Bioparku tTeplického Gymnázia. Děti se dozvěděly spousty informací o zvířátkách, které zde chovají.  Po prohlídce Bioparku následoval přesun na Zámeckou zahradu. Zde jsme si užili spousty zábavy. Proběhla svačina, procházka, hry na hřišti, a také odměna formou nanuků.  Počasí nám krásně vyšlo. Děti byly spokojené, a to je důležité. Únava přišla až v autobuse cest…

Přečíst více

Medvídci - Den dětí

Aktuality

Neděle02.06.2024 V pátek 31. května proběhla akce ke „Dni dětí“. Vydali jsme se autobusem do parku Herty Lindnerové v Krupce, kde děti soutěžily a užily si dopoledne. 

Přečíst více

Medvídci - Dopravní prostředky

Aktuality

Pátek17.05.2024 Tématem tohoto týdne jsou dopravní prostředky, které postupně poznáváme.  Děti tvoří, hrají hry, učí se novým dovednostem.

Přečíst více

Medvídci - Aktivní dopoledne

Aktuality

Neděle05.05.2024 Dnešní dopoledne bylo plné zážitků. Navštívila nás paní učitelka Pavková, která měla pro děti připravené aktivity, které se týkaly raketomodelářství. Děti si nejprve ve třídě vytvořily letadélka, která pouštěly. Na školní zahradě pak pouštěly letadélka velká, vyzkoušely si také rakety různého typu, a nakonec autíčka na ovládání. O zábavu bylo postaráno. 

Přečíst více

Medvídci - Moje rodina, můj domov

Aktuality

Neděle05.05.2024 V tomto týdnu se zaměřujeme na téma - Moje rodina, můj domov. Včera jsme si téma přiblížili, proběhla rozcvička s bubínkem, logopedická pohádka i dechová cvičení. Zahráli jsme si také pohybovou hru - Vývoj, při které děti předváděly miminka (leh na zádech), děti (běh), tatínky (opravovaly něco) a babičky (chůze s holí a prohnutými zády). Musely však poslouchat signály. Děti si vybíraly aktivity p…

Přečíst více

Medvídci - Hasiči a policisté

Aktuality

Čtvrtek02.05.2024 Dnes proběhla akce s hasiči a městskou policií. Děti měly o zábavu postaráno a vše si moc užily.

Přečíst více

Medvídci - Kam co patří?

Aktuality

Neděle21.04.2024 V tomto týdnu se učíme se skřítkem Ekolínkem roztřídit odpad, neboť se mu nelíbí, jaký je na planetě Zemi nepořádek. Kromě odpadu jsme se také věnovali vodě a vzduchu.

Přečíst více

Medvídci - Ekolínek poznává světy

Aktuality

Úterý16.04.2024 V uplynulých dvou týdnech se věnujeme projektu „Ekolínek poznává světy.“ Během něj jsme s Ekolínkem cestovali sluneční soustavou, objevovali planety a jejich obyvatelstvo. Také jsme si vyzkoušeli spoustu pokusů a aktivit.

Přečíst více

Medvídci - Cestovadélko „Jak Pimpilimpi a Pompolompo zachránili Zemi"

Aktuality

Úterý16.04.2024 V rámci projetku nás také čekalo představení s názvem „ Jak Pimpilimpi a Pompolompo zachránili Zemi.“ Děti se aktivně zapojily do příběhu - odpovídaly na otázky, tančily a užily si spousty zábavy.

Přečíst více

Medvídci - Pečeme muffinky

Aktuality

Pátek29.03.2024 V rámci „Velikonočního jarmarku“ jsme si zadali úkol: upéct k pohoštění výborné muffinky. Děti po celou dobu pomáhaly s přípravou. Míchaly, sypaly, ochutnávaly, očichávaly, vkládaly těsto. Jednoduše lze říci, že dělaly vše potřebné. Muffinky se nám zdařili a během jarmarku zmizely z tácků rychlostí větru.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

          


                                   

               

                                      

         UJEP