OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Motýlci - Téma: Roční období

Aktuality

Pondělí15.11.2021 V týdnu děti tvořily se šablonami koláž k tématu: Roční období, deštník a holinky. Dále procvičovaly jemnou motoriku při skládání deštníku z papíru. S dětmi jsme v pátek navštívili tělocvičnu ZŠ a MšMasarykova. Děti si zacvičily, zahrály pohybové hry a vyzkoušely si vylézt na žebřiny a přitáhnout se na lavičce.

Přečíst více

Halloween u Motýlků

Aktuality

Úterý02.11.2021 Všichni děti se vyfotily společně s vydlabanými dýněmi. V týdnu děti čekal pokus na téma: počasí - vytváření duhy ze skittles bonbónů.

Přečíst více

Lesní zvířátka u Motýlků

Aktuality

Pátek22.10.2021 Děti u stolečku využívaly magnetickou kreslící tabulku, kreslily lesní zvířata tuší, vystřihovaly ježky, které si poté vymalovaly vodovkami. Vypracovávaly pracovní listy na rozvoj čtenářské a matematické pregramotnosti - téma: lesní zvířata. V herně si děti připravily opičí dráhu.

Přečíst více

Projekt - ,,Po stopách skřítka Lapišišky’’

Aktuality

Pondělí18.10.2021 Během týdne děti vyráběly stromy z papírových ruliček, přiřazovaly obrázky k podzimnímu období v roce, využívaly přírodovědný koutek - zkoumaly zbarvení listů, porovnávaly velikosti přírodnin, sbíraly vlašské ořechy, přírodniny. Cesta za pokladem - děti plnily úkoly v lese, za odměnu je čekala zdravá odměna a omalovánky.

Přečíst více

Motýlci - Po stopách skřítka Lapišišky

Aktuality

Čtvrtek07.10.2021 Děti si poslechly psaní od skřítka Lapišišky. Při ranních činnostech vytvářely listy z barevných papírů - proplétání, vyráběly skřítka Lapišišku z přírodnin. Na procházce děti nasbíraly různé druhy přírodnin na tvoření.

Přečíst více

Berušky a Motýlci - Úklid hmatového chodníčku

Aktuality

Úterý05.10.2021 V závěru minulého týdne se děti ze třídy Berušek a Motýlků zapojily do úklidu hmatového chodníčku. Práce jim šla pěkně od ruky a my je moc chválíme.

Přečíst více

Motýlci - Týden rozmanitosti přírody

Aktuality

Pondělí04.10.2021 V uplynulém týdnu děti pozorovaly měnící se přírodu, sbíraly přírodniny a trávily vycházky v přírodě, v lese a na zahradě MŠ. Vyzkoušely si, který podzimní plod se potopí a porovnávaly hmotnost jablka, dýně a kaštanu. Pracovaly s tématickými pracovními listy a omalovánkami, vytvořily si skládanku koloběhu od semínka po rostlinu nesoucí plody a z donesených přírodnin si osázely mechové květináče. D…

Přečíst více

Den u Motýlků

Aktuality

Úterý21.09.2021 Děti vytvářely podzimní ovoce, zavařená jablka - rozvoj jemné motoriky. V herně děti využívaly konstruktivní stavebnice. kruhy, zahrály si hru - kompot - rozvoj hrubé motoriky. Ve školce nás navštívilo divadlo, které se dětem moc líbilo.

Přečíst více

Motýlci - kamarádi

Aktuality

Pondělí13.09.2021 Druhý týden ve školce je za námi. Společně se ve třídě poznáváme a tvoříme. V tomto týdnu si děti vytvořily koláž s názvem "můj kamarád". Koláž v sobě nesla podzimní barvy, protože si s dětmi také povídáme o podzimu, který brzy nastane. Postavu svého kamaráda děti nakreslily tuší, vybarvily ji barvami a dotvořily vystřihnutím fotky a nalepením. Děti také cvičily jemnou motoriku pletením pavučin. S…

Přečíst více

Motýlci - první den ve školce

Aktuality

Čtvrtek02.09.2021 Děti se seznamovaly s novou třídou a kamarády a společně popřály kamarádce k svátku.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1