OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Pokus sopka - Motýlci

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Děti ze třídy Motýlků v rámci projektu "Ekolínek poznává světy" poznávaly sluneční soustavu. Každý den se věnovaly jedné z planet a při zkoumání planet Mars a Venuše si vytvořily sopku a pozorovaly, co se děje, když se smísí jar, jedlá soda, ocet a barvivo.

Přečíst více

Vesmír a Motýlci

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Projekt "Ekolínek poznává světy" nás zavedl nejprve do Vesmíru, děti zde poznávaly planety sluneční soustavy, spolu s Ekolínkem cestovaly vesmírem a o každé planetě si přečetly příběh a shlédly video. Věnovaly se tematickým aktivitám a tvoření. Procvičovaly si všechny dovednosti, které jsou potřebné pro vstup na ZŠ. Předčtenářská gramotnost - tvoření slov z písmen, určování první a poslední hlásky…

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Pondělí25.03.2024 S dětmi ze třídy Motýlků jsme tento týden měli téma Kniha. Každý si přinesl svou nejoblíbenější knihu o které jsme si povídali, společně jsme vyráběli záložky do knih a zahráli si na ilustrátory. Děti navštívily tělocvičnu na základní škole, vyzkoušely si pokus, pekly perníčky, trénovaly básničky, hrály hry a mnoho dalšího. 

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Pondělí18.12.2023 V uplynulém týdnu jsme s dětmi navštívili tělocvičnu na ZŠ, zpívali jsme, tvořili, vyráběli zob pro ptáčky a pátek patřil vánočním tradicím.

Přečíst více

Motýlci jsou kamarádi

Aktuality

Úterý19.09.2023 Motýlci spolu prožili další týden, ve kterém se poznávali a tvořili. Zaměřili jsme se tentokrát na téma o kamarádech a školce, na pravidla třídy a režim dne. Děti si nakreslily svá vlastní pravidla, vytvořily si papírové motýlky, které dotvořily houbičkovými barvami a koláž z otisků rukou. Poznávali jsme okolí školy, přírodu a v pátek jsme s Valinkou oslavili její 5. narozeniny. 

Přečíst více

Motýlci - Valinka slaví narozeniny

Aktuality

Úterý19.09.2023 Minulý týden jsme zakončili oslavou narozenin naší Valinky. Valinka slavila na den přesně, takhle hezky to vyšlo, 5. narozeniny. Všichni jsme ji poblahopřáli a ještě jsme zvládli dechové cvičení při nafukování balónku. Valinka pro děti přinesla drobnou pozornost a užili jsme si hezký den.

Přečíst více

První týden u Motýlků

Aktuality

Neděle10.09.2023 Máme za sebou první týden ve třídě Motýlků. Děti se v týdnu seznamovaly nejen s pravidly třídy a novou třídou, ale také se poznávaly se svými kamarády. S paní učitelkou si vytvořily síť přátelství, začaly pracovat na svém portfoliu a hrály seznamovací a pohybové hry. Chodili jsme na vycházky po okolí a nebo si hráli na zahradě. Myslím, že děti první týden zvládly velmi dobře. Těšíme se, co nového…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

          


                                   

               

                                      

         UJEP