OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 736 246 504(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Motýlci - Plavecký výcvik

Aktuality

Pátek30.09.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Motýlci - Plavání

Aktuality

Pondělí26.09.2022 Přinášíme vám další fotografie z plaveckého výcviku předškoláků ze třídy Motýlci .  Děti si plavání užívají. 

Přečíst více

Motýlci - Sbíráme houby a trháme jablíčka a hrušky

Aktuality

Neděle25.09.2022 Co potřebujeme když jdeme do lesa? Holinky, pláštěnku a znát jaké houby můžeme a které nesmíme sbírat a co bychom to byly za děti, kdybychom neuměly šplhat na žebřík pro jablíčka?

Přečíst více

Motýlci - Plody a dary podzimu

Aktuality

Neděle25.09.2022 Co vše sbíráme a sklízíme na podzim? Jaké dary nám na podzim příroda, nebo zahrádka dává? O tom všem jsme s v týdnu s dětmi povídali. Tvořili jsme koláže z útržků papíru, bedýnky s jablíčky. Procvičovali jsme matematickou pregramotnost, zrakovou percepci, jemnou a hrubou motoriku. "Trhali" jsme jablíčka a hrušky, "sbírali" jsme houby a také jsme si zazpívali a dramaticky ztvárnili píseň "Měla babk…

Přečíst více

Motýlci - Měla babka 4 jabka

Aktuality

Neděle25.09.2022 Všem babičkám a všem dědouškům to moc slušelo a mazurku také zvládli na výbornou.

Přečíst více

Motýlci - Podzimní tvoření

Aktuality

Sobota24.09.2022 Motýlci tvořili papírové koláže s ovocem a zeleninou. Rozvíjeli jemnou motoriku, fantazii a tvořivost. 

Přečíst více

Motýlci si hrají

Aktuality

Středa21.09.2022 V týdnu, který se nesl na téma "Můj kamarád", se děti v rámci her seznamovaly se svými kamarády ve třídě. Při hrách procvičovaly kooperaci, matematickou pregramotnost, orientaci v prostoru, na těle a hrubou motoriku. Také jsme protahovali svá těla při rozcvičce nebo jsme cvičili jógu.

Přečíst více

Motýlci a pokus s balónkem

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků nejprve pozorovaly a následně samy provedly pokus s balónkem. Chcete si doma pokus vyzkoušet také? Připravte si plastovou lahev, ocet, jedlou sodu a balónek. Děti Vám jistě rády poradí, co s tím vším dělat, aby se balónek nafoukl.

Přečíst více

Motýlci a tvoření

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků si k tématu  "Můj kamarád" vytvořily své vlastní portréty, které si se svou značkou nalepily do domečku. Vytvořily si také otisky rukou a puzzle, do kterých si nakreslily nebo namalovaly, co mají rady nebo co je baví. Každý ve třídě jsme jeden dílek a dohromady jsme celá třída.

Přečíst více

Motýlci - Plavecký výcvik

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků se účastní plaveckého výcviku v Plavecké hale v Krupce. Čeká je 10 lekcí, během nichž se naučí např. jak správně dýchat při plavání, ale také se dozví, jak při pobytu ve vodě dodržovat pravidla bezpečnosti.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1