OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 736 246 504(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Návštěva tělocvičny - Motýlci

Aktuality

Neděle27.11.2022 Rozvoj pohybových dovedností Děti navštívily tělocvičnu Masarykovy základní a mateřské školy v Krupce. Děti si vyzkoušely trampolínu a kruhy, poté si zahrály hru - Na babu.

Přečíst více

Cvičení s overbally - Motýlci

Aktuality

Neděle27.11.2022 Putování za zdravým pohybem Děti ve školce navštívila lektorka, která jim ukázala,  jak správně cvičit s overbally. Děti se rozcvičily, vyzkoušely si cviky s overbally. Nakonec je čekala opičí dráha a za odměnu dostaly diplom.

Přečíst více

Emilky svátek - Motýlci

Aktuality

Neděle27.11.2022 Emilka slavila svůj svátek a děti jí k němu popřály vše nejlepší. 

Přečíst více

Zvířátka v zimě - Motýlci

Aktuality

Neděle27.11.2022 Téma týdne: Lesní zvířata v zimě Děti vyráběly ptáčka s krmítkem, kreslily tuší zvířátka v zimě. V herně stavěly z dřevěných kostek domky pro zvířata.

Přečíst více

Zdraví a sport - Motýlci

Aktuality

Pondělí14.11.2022 Tvořivé činnosti a rozvoj pohybových dovedností  Děti kreslily tuší zdravé a nezdravé potraviny, bacily, využívaly pracovní listy na téma "Zdraví".  Zatančily si na písničky - Hlava, ramena, kolena, palce, My dáme ruku sem. U stolečku děti využívaly puzzle, přiřazovaly ovoce - stíny, prohlížely si knihy a encyklopedie.

Přečíst více

Fotokoutek u Motýlků

Aktuality

Středa09.11.2022 Týden zvyků, svátků a tradic děti zakončily soutěžemi (slalom, hod na cíl, tanec, lovení jablek) a vyfotily se v třídním fotokoutku.

Přečíst více

Motýlci - Dechové cvičení

Aktuality

Středa09.11.2022 Děti se seznamují se správným dýcháním pomocí dechových cvičení, např. nafukováním balónků na výzdobu. Balónky jsme také zkoušeli nafukovat pumpičkou. V případě foukání ústy se děti učí pracovat s dechem. V případě nafukování pumpičkou si děti procvičují zručnost a zdatnost.  

Přečíst více

Tvoření u Motýlků

Aktuality

Středa09.11.2022 Děti si k vydlabané dýni vytvořily strašidelný zámek, strašidla ke hradu z ruliček, dýni z papíru, lucerničku a také obtisky dýni. Tvoření jim šlo pěkně od ruky a vytvořená díla byla opravdu povedená. 

Přečíst více

Motýlci - Čtenářská pregramotnost

Aktuality

Středa09.11.2022 Děti mají ke každému týdennímu tématu k dispozici dostatek knih. V týdnu, kdy jsme si připomněli Památku zesnulých, oslavili Halloween nebo se seznámili se svátkem Všech svatých, děti nejvíce zaujaly pohyblivé knihy o strachu a obrázky v Atlasu strašidel. Společně jsme si přečetli knihu o Kostíkovi, který hledal přátele.

Přečíst více

Dlabání dýně u Motýlků

Aktuality

Středa09.11.2022 Děti ze třídy Motýlků si na začátku halloweenského týdne vydlabaly dýni.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13