OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 736 246 504(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Aktivity u Motýlků

Aktuality

Neděle02.10.2022 V týdnu děti vytvářely podzimní paletu barev z přírodnin, ovocný kompot ( obtisk podzimního ovoce), využívaly pracovní listy, prohlížely si knihy k tématu. 

Přečíst více

Motýlci - Plavecký výcvik

Aktuality

Pátek30.09.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Motýlci - Plavání

Aktuality

Pondělí26.09.2022 Přinášíme vám další fotografie z plaveckého výcviku předškoláků ze třídy Motýlci .  Děti si plavání užívají. 

Přečíst více

Motýlci - Sbíráme houby a trháme jablíčka a hrušky

Aktuality

Neděle25.09.2022 Co potřebujeme když jdeme do lesa? Holinky, pláštěnku a znát jaké houby můžeme a které nesmíme sbírat a co bychom to byly za děti, kdybychom neuměly šplhat na žebřík pro jablíčka?

Přečíst více

Motýlci - Plody a dary podzimu

Aktuality

Neděle25.09.2022 Co vše sbíráme a sklízíme na podzim? Jaké dary nám na podzim příroda, nebo zahrádka dává? O tom všem jsme s v týdnu s dětmi povídali. Tvořili jsme koláže z útržků papíru, bedýnky s jablíčky. Procvičovali jsme matematickou pregramotnost, zrakovou percepci, jemnou a hrubou motoriku. "Trhali" jsme jablíčka a hrušky, "sbírali" jsme houby a také jsme si zazpívali a dramaticky ztvárnili píseň "Měla babk…

Přečíst více

Motýlci - Měla babka 4 jabka

Aktuality

Neděle25.09.2022 Všem babičkám a všem dědouškům to moc slušelo a mazurku také zvládli na výbornou.

Přečíst více

Motýlci - Podzimní tvoření

Aktuality

Sobota24.09.2022 Motýlci tvořili papírové koláže s ovocem a zeleninou. Rozvíjeli jemnou motoriku, fantazii a tvořivost. 

Přečíst více

Motýlci si hrají

Aktuality

Středa21.09.2022 V týdnu, který se nesl na téma "Můj kamarád", se děti v rámci her seznamovaly se svými kamarády ve třídě. Při hrách procvičovaly kooperaci, matematickou pregramotnost, orientaci v prostoru, na těle a hrubou motoriku. Také jsme protahovali svá těla při rozcvičce nebo jsme cvičili jógu.

Přečíst více

Motýlci a pokus s balónkem

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků nejprve pozorovaly a následně samy provedly pokus s balónkem. Chcete si doma pokus vyzkoušet také? Připravte si plastovou lahev, ocet, jedlou sodu a balónek. Děti Vám jistě rády poradí, co s tím vším dělat, aby se balónek nafoukl.

Přečíst více

Motýlci a tvoření

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků si k tématu  "Můj kamarád" vytvořily své vlastní portréty, které si se svou značkou nalepily do domečku. Vytvořily si také otisky rukou a puzzle, do kterých si nakreslily nebo namalovaly, co mají rady nebo co je baví. Každý ve třídě jsme jeden dílek a dohromady jsme celá třída.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13