OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Týden u Motýlků

Aktuality

Pondělí18.12.2023 V uplynulém týdnu jsme s dětmi navštívili tělocvičnu na ZŠ, zpívali jsme, tvořili, vyráběli zob pro ptáčky a pátek patřil vánočním tradicím.

Přečíst více

Motýlci jsou kamarádi

Aktuality

Úterý19.09.2023 Motýlci spolu prožili další týden, ve kterém se poznávali a tvořili. Zaměřili jsme se tentokrát na téma o kamarádech a školce, na pravidla třídy a režim dne. Děti si nakreslily svá vlastní pravidla, vytvořily si papírové motýlky, které dotvořily houbičkovými barvami a koláž z otisků rukou. Poznávali jsme okolí školy, přírodu a v pátek jsme s Valinkou oslavili její 5. narozeniny. 

Přečíst více

Motýlci - Valinka slaví narozeniny

Aktuality

Úterý19.09.2023 Minulý týden jsme zakončili oslavou narozenin naší Valinky. Valinka slavila na den přesně, takhle hezky to vyšlo, 5. narozeniny. Všichni jsme ji poblahopřáli a ještě jsme zvládli dechové cvičení při nafukování balónku. Valinka pro děti přinesla drobnou pozornost a užili jsme si hezký den.

Přečíst více

První týden u Motýlků

Aktuality

Neděle10.09.2023 Máme za sebou první týden ve třídě Motýlků. Děti se v týdnu seznamovaly nejen s pravidly třídy a novou třídou, ale také se poznávaly se svými kamarády. S paní učitelkou si vytvořily síť přátelství, začaly pracovat na svém portfoliu a hrály seznamovací a pohybové hry. Chodili jsme na vycházky po okolí a nebo si hráli na zahradě. Myslím, že děti první týden zvládly velmi dobře. Těšíme se, co nového…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1