OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Motýlci - dopolední činnosti

Aktuality

Pondělí21.12.2020 Děti se těší na Vánoce. Vyrobili jsme si stromečky k výzdobě šatny, z obrázků skládaly děti puzzle - různé symboly Vánoc. Hrály pohybovou hru, kdy vyhledávaly dvojice obrázků. Vyprávěli jsme si o tradicích v období ADVENTNÍHO ČASU. 

Přečíst více

Motýlci - pokus - "Jak vyrobit dezinfekci"

Aktuality

Středa09.12.2020 Naše třída Motýlků plnila další z úkolů DOMESTOSU. Tentokrát nás čekala výroba dezinfekce. Děti byly seznámeny se všemi přísadami, které k výrobě patří (recept dle WHO). Dozvěděly se, k čemu se používá líh, na co je peroxid vodíku a proč je důležité dát do dezinfekce glycerin. Postupně děti viděly, jak se přísady podle přesného množství smíchají v kádince. Nejhustší byl glycerin, který pomalu pr…

Přečíst více

Motýlci - Lucinčiny narozeniny

Aktuality

Úterý08.12.2020 Dnes jsme oslavili Lucinčiny šesté narozeniny. Na oslavu přinesla šampaňské a to se dětem moc líbilo. Všichni jí popřáli a připili na zdraví.

Přečíst více

Motýlci - připravujeme se na příchod čerta, Mikuláše a anděla

Aktuality

Pátek04.12.2020 Celý týden jsme se s dětmi připravovaly na příchod čerta a Mikuláše. Děti vyráběly čertíky, andělská křídla - vybarvovaly, vystřihovaly a udělaly jsme si výzdobu šaten a schodiště. Děti si postavily "Peklo", na hlavu si daly rohy a celý týden si tam hrály. Pro anděly si udělaly ráj. Naučily se písničky a básničky pro Mikuláše. Každý den jsme si otevřely jeden úkol z adventního kalendáře. Přivíta…

Přečíst více

Motýlci - Mikulášská nadílka

Aktuality

Pátek04.12.2020 Dnes jsme měly ve třídě Berušek MIKULÁŚSKOU NADÍLKU. Někdo se bál, někdo byl hrdina, někdo dokonce sám zarecitoval básničku, ale všechny děti zazpívaly písničku. Čert ani moc nestrašil a byl hodný. Mikuláš na každého přečetl z kouzelné knihy jaký je, zda zlobí, je pomalý nebo se pošťuchuje s kamarády. Nakonec si každý odnesl balíček dobrot. To byla úleva, když odešli.

Přečíst více

Motýlci - Filípkovy narozeniny

Aktuality

Pátek04.12.2020 Filip oslavil své 6. narozeniny. Děti potěšil bonbónem a my mu popřály, dostal dárečky a daly jsme mu hobla.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis