OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Ranní činnosti u Motýlků

Aktuality

Středa29.06.2022 Děti v týdnu vyráběly zvířata ze Zoologické zahrady - skládaly slony z barevného papíru, obtiskávaly ruce (žirafa), skládaly hada z papíru a kreslily ZOO. Zahrály si společenské hry, skládaly podle obrázků zvířata.

Přečíst více

Motýlci - Sašova oslava narozenin

Aktuality

Středa29.06.2022 V týdnu jsme se Sašou oslavili jeho šesté narozeniny. Pro své kamarády Saša přinesl meloun, dětské šampaňské a sladké dobroty.

Přečíst více

Motýlci - V ZOO

Aktuality

Sobota25.06.2022 V týdnu jsme si s dětmi povídali o zvířatech ze ZOO a Safari. V návaznosti na předešlý projekt děti měly povědomí odkud zvířata pochází a tak jsme mohly pokračovat a prohlubovat znalosti, např. Jak spolu zvířata spolupracují, jak vychovávají svá mláďata, jak se přizpůsobují životu v různém podnebí. Děti měly k dispozici tématické knihy, atlasy a materiály na procvičení zrakové percepce a matematic…

Přečíst více

Den dětí - Motýlci

Aktuality

Čtvrtek02.06.2022 Děti oslavily svůj svátek soutěžemi. Na pozvání Města Krupka se vydaly do parku Herty Lindnerové, kde na ně čekalo osm stanovišť s úkoly, při kterých si procvičily hrubou a jemnou motoriku a také např. matematické představy. Shlédly šermířské představení, které se dětem, stejně jako všechna stanoviště, moc líbily. Pestrý program děti zakončily ve skákacím hradu a na kolotoči. Zpět do školky odcház…

Přečíst více

Motýlci - Procházka v lese

Aktuality

Sobota21.05.2022 Děti pozorovaly hmyz i na procházce v lese a stavěly z přírodnin domečky pro mravence, pavoučky a jiné broučky.

Přečíst více

Motýlci -Tvoření "Týden hmyzu"

Aktuality

Sobota21.05.2022 Děti ze třídy Motýlků byly v týdnu pilné včelky, tvořily a tvořily.

Přečíst více

Motýlci - Bee-bot a stavebnice

Aktuality

Sobota21.05.2022 Ve spolupráci s DDM Cvrček Krupka děti rozvíjí digitální pregramotnost a polytechnické dovednosti. Byly moc šikovné a jak včelky, tak konstruování je moc bavilo.

Přečíst více

Motýlci pozorují hmyz

Aktuality

Sobota21.05.2022 Motýlci pozorují hmyz, poznáte jaký? 

Přečíst více

Motýlci - Včelí stezka

Aktuality

Sobota21.05.2022 20. května je Mezinárodní den včel. Děti ze třídy Motýlků si proto prošly "Včelí stezku" a dozvěděly se spoustu informací ze života tohoto užitečného hmyzu.

Přečíst více

Motýlci - Sázíme bylinky a zeleninu

Aktuality

Úterý17.05.2022 Děti si na školní zahradě zasadily svoje bylinky a zeleninu, kterou si každý den zalévají.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134