OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Pasování předškoláků

Aktuality

Úterý29.06.2021 Odpoledne proběhlo na školní zahradě pasování předškoláků se zábavným doprovodným programem. Děti si pro své rodiče připravily vystoupení- tanec Jeruzalemma, do kterého se nakonec zapojili všichni. Předškoláci řekli také slib a nyní se již těší na prázdniny a poté do ZŠ. A my jim přejeme hodně úspěchů.

Přečíst více

Motýlci- Výlet do pohádkového lesa

Aktuality

Úterý29.06.2021 Letos jsme se vypravily na výlet do pohádkového lesa v Hrobčicích. Nejdříve jsme se nasvačily, potom děti prošly naučnou stezkou, kde plnily úkoly, vyfotografovaly se s dřevěnými zvířátky. Pohrály si , sklouzly na tobogánu a opět se vracely lesem zpět do Hrobčic. Výlet se vydařil, děti mají nové zážitky.

Přečíst více

Motýlci- život v trávě

Aktuality

Pátek11.06.2021 Děti ze třády Motýlků tento týden vyhledávaly zvířátka v trávě- berušky, broučky, komáry, pavouky a jiné. Stavěly hmyzí domečky, výtvarně je ztvárnily, prohlížely si je na obrázkách, učily je pojmenovat, prohlížely knihy, encyklopedie.  Na hřišti si hrály s míčem, snažily se vyšplhat na tyč, vzájemně si pomáhaly.

Přečíst více

Motýlci- týden s pohádkou

Aktuality

Úterý18.05.2021 Celý týden jsme pohádky hrály jako herci, některé jsme sledovaly na Youtube. Děti vyráběly večerníčkovské čepice, některé postavičky ztvárnily výtvarně- babu Jagu a vyrobily si perníčky, kterými ozdobily perníkovou chaloupku. Vyplňovaly pracovní listy zaměřené na grafomotoriku a na čtenářskou pregramotnost četly malované čtení, naučily se veršovanou básničku "O perníkové chaloupce". Rozvíjely mate…

Přečíst více

Motýlci- svátek mají Anetky

Aktuality

Úterý18.05.2021 Dnes jsme oslavily svátek Anetek. Děvčátka dětem přinesla sladkosti a děti jim k svátku poblahopřály.

Přečíst více

Motýlci, Berušky - Maminka má svátek.

Aktuality

Čtvrtek06.05.2021 Děti vyráběly pro maminku k svátku dárky - kreslily květiny, motýlky, poté nalepily obrázek na srdíčko, barevnými tušemi zdobily pro maminku přírodní dřevěný náramek, malovaly tuší maminku, zdobily vázičky barvami na sklo, vyráběly z barevného papíru košík na dárky, který si ozdobily, vypracovávaly pracovní listy k tématu. Děti stavěly z dřevěných kostek, hrály si v herně se zvířaty, venku kreslil…

Přečíst více

Motýlci- Aprílové počasí

Aktuality

Pátek30.04.2021 Tento týden jsme se soustředily na aprílové počasí, změny v přírodě, jak vzniká duha. Zopakovaly si názvy čtyř ročních období a jejich charakteristické znaky s přiřazováním obrázků. Hrály si s písmenky a skládaly svoje jméno. Děti si duhu vyzkoušely při různých pokusech, dělaly také pokus se sedmikráskami, které se zbarvily v barevné vodě. Trénovaly koordinaci pohybu s nošením klauní hlavy, naučil…

Přečíst více

Motýlci- aktivity

Aktuality

Čtvrtek22.04.2021 Děti se pochlubily svými výrobky raket. Děti, které si odpočinuly tvořily ze dřevěných tvarů vesmír. Venku na zahradě nám dávala Valinka písničkové hádanky podle kreslených obrázků. Kočka- Kočka leze dírou, pes- Skákal pes přes oves, zeměkoule- Naše země, kulatá je.

Přečíst více

Motýlci- distanční vzdělávání

Aktuality

Čtvrtek22.04.2021 Dnes proběhla distanční výuka po Skype s dětmi věkově mladšími. Děti vyprávěly, co vidí na obrázku vesmíru. Některé názvy, jako byly hvězdy, planety, Země, Slunce aj. děti vytleskaly a určovaly počet slabik. Děti vyprávěly o tom, co dělají ráno, v poledne, večer, také, co je čeká dnes odpoledne- určování a orientace časoprostorová. Nakonec se pochlubily svojí hračkou, o které krátce pověděly.

Přečíst více

Motýlci, Berušky - Modrá planeta

Aktuality

Úterý20.04.2021 Děti u stolečku vyráběly rakety, UFO - obtisk dlaně, dokreslení rakety, malba ruličky, dokreslení UFONA - (děti využívaly: tempery, pastelky, voskovky, barevné papíry). Skupinová práce: děti vyrábí vesmír z bublinkové fólie - (děti využívaly: bublinkové fólie, tempery) - rozvoj jemné motoriky. Planety sluneční soustavy - vyhledávání stejných obrázků.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis