OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Dopravní výchova - Aktivity u Motýlků

Aktuality

Pondělí29.04.2024 Týden plný tematických aktivit, tvoření, poznávání, procvičování a her. Tak vypadal týden u Motýlků a ještě jsme plnili výzvy z Kampaně obyčejného hrdinství 2024, v rámci programu Ekoškola.

Přečíst více

Dopravní výchova u Motýlků

Aktuality

Pondělí22.04.2024 Brzy nás čeká dopravní soutěž "Dopraváček" s dětmi jsme proto dnes začali toto téma. Děti se seznamují, nebo si opakují pravidla silničního provozu, pravidla bezpečnosti, dopravní značky a vše, co se týká dopravy. Je potřeba se pečlivě připravit a než vyrazíme na zkušební jízdu na dopravní hřiště, věnujeme se trénování ve třídě a také jsme vyrazili za hledáním a poznáváním značek v okolí MŠ. Ve …

Přečíst více

Pečení u Motýlků

Aktuality

Neděle21.04.2024 Tento týden jsme se s dětmi pustili do přípravy rebarborového koláče. Zahrádka MŠ nám začíná nabízet své poklady, a tak jsme hned využili vzrostlé rebarbory a pustili se do pečení. Všem moc chutnalo.

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Neděle21.04.2024 V uplynulém týdnu jsme pokračovali v projektu "Ekolínek poznává světy". Děti navštívily tělocvičnu na ZŠ, třídily obrázky odpadků a přiřazovaly do správných popelnic, hrály pohybové hry, povídali jsme si o ochraně vody a ovzduší, na interaktivní tabuli jsme shlédli, jak to vypadá na třídírně plastů, vyzkoušeli si pokusy, vytvořili jsme filtr na vodu, pekli rebarborový koláč, probíhalo fotografován…

Přečíst více

Vesmír a Motýlci

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Projekt "Ekolínek poznává světy" nás zavedl nejprve do Vesmíru, děti zde poznávaly planety sluneční soustavy, spolu s Ekolínkem cestovaly vesmírem a o každé planetě si přečetly příběh a shlédly video. Věnovaly se tematickým aktivitám a tvoření. Procvičovaly si všechny dovednosti, které jsou potřebné pro vstup na ZŠ. Předčtenářská gramotnost - tvoření slov z písmen, určování první a poslední hlásky…

Přečíst více

Pokus sopka - Motýlci

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Děti ze třídy Motýlků v rámci projektu "Ekolínek poznává světy" poznávaly sluneční soustavu. Každý den se věnovaly jedné z planet a při zkoumání planet Mars a Venuše si vytvořily sopku a pozorovaly, co se děje, když se smísí jar, jedlá soda, ocet a barvivo.

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Pondělí25.03.2024 S dětmi ze třídy Motýlků jsme tento týden měli téma Kniha. Každý si přinesl svou nejoblíbenější knihu o které jsme si povídali, společně jsme vyráběli záložky do knih a zahráli si na ilustrátory. Děti navštívily tělocvičnu na základní škole, vyzkoušely si pokus, pekly perníčky, trénovaly básničky, hrály hry a mnoho dalšího. 

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Pondělí18.12.2023 V uplynulém týdnu jsme s dětmi navštívili tělocvičnu na ZŠ, zpívali jsme, tvořili, vyráběli zob pro ptáčky a pátek patřil vánočním tradicím.

Přečíst více

Přejít na stránku: 2

          


                                   

               

                                      

         UJEP