OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 736 246 504(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Zdravá školka u Veverek

Aktuality

Pátek02.12.2022 V týdnu si děti ze třídy Veverek povídaly o zdravém jídle a o potravinách, které našemu tělu prospívají. Aby nezůstaly pouze u povídání, tak si zahrály zábavné hry, zacvičily si, protože i to je pro naše zdraví potřebné a samy si připravily zdravou svačinu, na které si pochutnaly.

Přečíst více

Čertí radovánky u Veverek

Aktuality

Pátek02.12.2022 Než k nám přijde Mikuláš tak se Veverky nejprve podívaly, jak to vypadá u čertů v pekle. Čert dětem zadal plno úkolů a děti je plnily svědomitě. Vyrobily si čerta, Mikuláše a anděla, který jim teď zdobí šatny. Zkusily na papíře zamíchat vodu v kotli a za odměnu jim čert přinesl ochutnat sušené ovoce, jako zdravější náhradu za sladkosti.

Přečíst více

První sněhové radovánky u Veverek

Aktuality

Středa23.11.2022 Napadl nám první sníh a  děti si ho užily opravdu naplno. Na vycházce si postavily  rodinku sněhuláků, pozorovaly své stopy a koulovaly se. Tu trochu sněhu využily, jak jen to šlo. 

Přečíst více

Radečkova narozeninová oslava

Aktuality

Středa23.11.2022 Ve třídě Veverek oslavil své 6. narozeniny Radeček. Děti mu pěkně popřály a připily si společně dětským šampáňským. 

Přečíst více

Jak jsme třídili odpad u Veverek

Aktuality

Středa16.11.2022 Během týdne si děti u Veverek zkusily, jaké to je třídit odpad. Naučily se jaké barvy kontejnerů můžeme ve svém okolí najít, co do nich patří a jak například můžou vypadat různé druhy plastu, skla a papíru. Aby toho pro děti nebylo málo, zapojili jsme i rodiče. Každý den musely děti přijít v jiné barvě. V pondělí přišly ve žluté, v úterý v modré a ve středu v zelené, kdy také k dětem do školky při…

Přečíst více

Veverky - Dramatizace pohádky “Boudo, budko”

Aktuality

Úterý08.11.2022 V úterý si děti ze třídy Veverek zahrály pohádku "Boudo, budko". Děti se proměnily v malinkou myšku, žabku, ale také ve velkého medvěda nebo lišku. Svých rolí se ujaly na výbornou. 

Přečíst více

Kapičkový týden u Veverek

Aktuality

Pondělí07.11.2022 Během celého týdne se Veverky bavily o počasí. Naučily se počítat s dešťovými kapkami, zacvičily si s paní Bouřkou, vytvořily si kapičku s vyrobeným bublifukem a zakouzlily si s mlékem a jarem. Památka zesnulých či lidově Dušičky Děti se seznámily se svátkem  zesnulých při návštěvě místního hřbitova. 

Přečíst více

Návštěva tělocvičny - Veverky

Aktuality

Pondělí07.11.2022 Hned v pondělí se třída Veverek vydala do Masarykovy ZŠ a MŠ, kde jsmě měli k dispozici jejich tělocvičnu. Velký prostor dětem umožnil dostatečný pohyb a každý se radoval z příjemné změny a pohybu.

Přečíst více

Divadlo M - Halloween

Aktuality

Úterý01.11.2022 Dnes nás ve školce navštívilo Divadlo M, které si připravilo představení o  svátku Halloween. Děti si zahrály na piráty, našly poklad a také byly pasovány na halloweenská strašidla. Představení sklidilo velký potlesk.

Přečíst více

Druhý týden se skřítkem Lesníčkem u Veverek

Aktuality

Pátek21.10.2022 V průběhu týdne děti opět navštěvoval skřítek Lesníček. Naučil děti počítat, spolupracovat a vyrábět společné výrobky, které Veverkám pěkně vyzdobily třídu. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 1