OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Ranní činnosti u Ježečků

Aktuality

Neděle26.06.2022 Po příchodu do třídy si děti vybírají z připravených činností. Samy se mohou rozhodnout s čím si budou hrát. U činností se postupně střídají. Přirozenou cestou se rozvíjejí ve všech oblastech.

Přečíst více

Ježečci - Cestujeme na prázdniny

Aktuality

Sobota25.06.2022 Děti se procvičovaly v jemné motorice, v pravolevé orientaci a ve zrakové percepci. Posilovaly matematickou a čtenářskou pregramotnost, rozvíjely také tvořivost a fantazii při výtvarné činnosti. Navzájem si pomáhaly, radily si a  spolupracovaly spolu .

Přečíst více

Ježečci a Medvídci - Divadlo u nás v MŠ

Aktuality

Sobota25.06.2022 Poděkování patří rodičům Adélky A. a Matěje S., kteří dětem zaplatili pohádkové divadelní představení ,,O Koblížkovi" a "Televize Věž". Děkujeme :)

Přečíst více

Ježečci a Medvídci z MŠ Sluníčko v Soběchlebech na Modelářské školičce

Aktuality

Sobota25.06.2022 Děkujeme manželům Pavkovým z Raketomodelářského klubu Krupka za zapůjčení letadel, raket a ukázku závodního modelu letadla. Děkujeme❤️

Přečíst více

Narozeninové oslavy u Ježečků

Aktuality

Sobota25.06.2022 I my u Ježečků společně slavíme narozeniny a svátky. A jak taková oslava u nás probíhá? Máme pro oslavence připravené překvapení – malý dáreček, zpíváme narozeninovou písničku, nechybí gratulace, hobla a narozeninový přípitek.  Mlsání k oslavám také patří, a tak si na závěr pochutnáváme na dobrotách, které pro děti na oslavu připravily jejich maminky. 

Přečíst více

Ježečci a Medvídci - Hravé odpoledne s rodiči

Aktuality

Sobota11.06.2022 Během hravého odpoledne s rodiči plnily děti připravené úkoly. Rodiče jsme přivítali indiánskou písničkou a indiánským tancem. Zahráli jsme si vědomostní hru AZ Kvíz, kde jsme prověřovali všeobecné znalosti dětí a jejich rodičů. Odměnou za splněné úkoly byla pro děti kniha ,,Cestovatelské aktivity - Země" a cestovní pas.  Odpoledne s rodiči bylo připravené na téma Cesta kolem světa.

Přečíst více

Ježečci - Celé Česko čte dětem

Aktuality

Sobota11.06.2022 CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM Dvanáctý ročník Týdne čtení dětem je společné čtení, které probíhalo od 1. června až do 7. června po celé České republice. My jsme tentokrát oslovili babičky dětí ze třídy Ježečků. Celý týden dámy předčítaly dětem příběhy z knížky Bolek a Lolek - Velké dobrodružství. Dětem se čtení moc líbilo.

Přečíst více

Ježečci - Indiánská vesnička Rosehill

Aktuality

Sobota11.06.2022 V rámci čtrnáctidenního projektu ,,Cesta kolem světa s Bolkem a Lolkem" jsme navštívili Indiánskou vesničku Rosehill, která leží v malebné krajině Českosaského Švýcarska v obci Růžová na Děčínsku. V tomto živém muzeu se děti přenesly o 150 let zpět na severoamerickou prérii. Viděly  zde dobově zařízené stany týpí, indiánské oblečení a čelenky, hračky, zbraně i hudební nástroje, zatancovaly si i z…

Přečíst více

Ježečci - Výroba indiánských triček a čelenek

Aktuality

Sobota11.06.2022 Během dopoledních činností si děti vyrobily indiánská trička a čelenky. Na trička jsme použili prstové barvy a na čelenky barevné voskovky a tuše. Trička a čelenky nám posloužili při návštěvě indiánské vesničky a na hravé odpoledne s rodiči. Dětem se opravdu moc povedly.

Přečíst více

Ježečci - Projekt ,,Cesta kolem světa s Bolkem a Lolkem"

Aktuality

Sobota11.06.2022 Projekt ,,Cesta kolem světa s Bolkem a Lolkem" se u dětí potkal s velkým úspěchem.  Všechny připravené činnosti je bavily.  Procestovali jsme všechny kontinenty a to nejenom prstem po mapě. Navštěvovali jsme průběžně připravené expozice v MŠ Soběchleby, kde jsme cestovali mezi indiány nebo třeba mezi původní obyvatele Austrálie -aboridžince. Na přání dětí u tohoto tématu zůstaneme až do konce ško…

Přečíst více

Přejít na stránku: 134567