OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Ježečci - Počasí

Aktuality

Pondělí15.11.2021 Děti rozvíjely přírodovědnou pregramotnost povídáním o počasí, pozorovaly jaké počasí je venku, tvořily ve skupině i samostatně.  Nezapomněly na zdravý pohyb jak v tělocvičně, tak venku na louce.

Přečíst více

Ježečci - Cepík na barevných ostrovech

Aktuality

Pátek22.10.2021 Děti navštívil Cepík, malý chlapec, který učí děti hravou a zábavnou formou zdravému životnímu stylu. Tentokrát s ním děti cestovaly po barevných ostrovech a na každém z nich objevily ovoce a zeleninu, kterou Cepík ochutnával. Zdravé stravovací  návyky rozvíjíme v naší třídě přípravou dopoledních svačinek, na kterých se děti samy podílejí. 

Přečíst více

Ježečci - Podzimní dny s Lapišiškou

Aktuality

Pátek08.10.2021 Celý týden se Ježečci věnují projektu " Po stopách skřítka Lapišišky". Objevují a obdivují krásy podzimní přírody.  V lese děti postavily Lapišiškovu nadživotní sochu z přírodnin. Cesta do lesa byla  plná překážek, my se ale nevzdáváme! Našli jsme cestu korytem potoka, překonali jsme kameny a kmeny stromů. Naštěstí jsme se před cestou posilnili vlastnoručně vyrobenou BIO přesnídávkou z hrušek a j…

Přečíst více

Ježečci - Týden u nás

Aktuality

Pátek17.09.2021 V uplynulém týdnu jsme pokračovali v poznávání přírody kolem nás a využili počasí k dlouhým procházkám. Zaskákali jsme si v loužích a nejvíc nás bavilo pozorování stop v blátě. Nezapomněli jsme rozvíjet zrakové vnímání. Proběhl  požární poplach a přijelo k nám divadlo. Naši předškoláci se zúčastnili plaveckého výcviku a my, co jsme neodjeli do bazénu, jsme se brouzdali potokem (to, abychom si vodu…

Přečíst více

Ježečci - My se máme rádi, my jsme kamarádi :)

Aktuality

Sobota11.09.2021 Jak vidíte na fotografiích, tak jsme si druhý školkový týden opět užili :). Počasí nám přálo. Vzdělávali jsme se ve všech oblastech a posilovali jsme enviromentální pregramotnost. 

Přečíst více

Ježečci - seznamujeme se s okolím

Aktuality

Pátek03.09.2021 První dny nového školního roku jsme využili k prozkoumávání okolí naší školky. Za tři dny máme nachozeno pěkných pár kilometrů a víme, kde můžeme navštívit kozy a prasátko, kde žijí husy, divoké kachny a labutě. Zkusili jsme i rybařit, ale bohužel nám žádná rybka na udičku neskočila. Všechny tyto aktivity u dětí prohlubují zájem o přírodu a její ochranu. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 1