OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Motýlci si hrají

Aktuality

Středa21.09.2022 V týdnu, který se nesl na téma "Můj kamarád", se děti v rámci her seznamovaly se svými kamarády ve třídě. Při hrách procvičovaly kooperaci, matematickou pregramotnost, orientaci v prostoru, na těle a hrubou motoriku. Také jsme protahovali svá těla při rozcvičce nebo jsme cvičili jógu.

Přečíst více

Motýlci a tvoření

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků si k tématu  "Můj kamarád" vytvořily své vlastní portréty, které si se svou značkou nalepily do domečku. Vytvořily si také otisky rukou a puzzle, do kterých si nakreslily nebo namalovaly, co mají rady nebo co je baví. Každý ve třídě jsme jeden dílek a dohromady jsme celá třída.

Přečíst více

Motýlci - Plavecký výcvik

Aktuality

Středa21.09.2022 Děti ze třídy Motýlků se účastní plaveckého výcviku v Plavecké hale v Krupce. Čeká je 10 lekcí, během nichž se naučí např. jak správně dýchat při plavání, ale také se dozví, jak při pobytu ve vodě dodržovat pravidla bezpečnosti.

Přečíst více

Motýlci a začátek týdne na téma "Můj kamarád"

Aktuality

Úterý06.09.2022 Děti ze třídy Motýlků pokračují v poznávání. Z minulého týdne už vědí, jak to v naší školce vypadá a jaká tu máme pravidla. V tomto týdnu se poznávají navzájem ve třídě. Ráno se děti věnovaly spontánní hře v herně a využívaly připravené vzdělávácí nabídky (tématické knihy, stavebnice, hry, tvoření, omalovánky, pracovní listy), v herně kuchyňku a ponk. Tvořili jsme obtisky rukou a v diskuzním kruhu…

Přečíst více

Motýlci - První dny ve školce

Aktuality

Neděle04.09.2022 Motýlci zahájili další společný školní rok v mateřské škole. Těšíme se, co nového nám přinese.

Přečíst více

Přejít na stránku: 124