OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "Vyrábíme zmrzlinu"

Aktuality

Úterý25.06.2024 Minulý týden jsme si s dětmi vyrobily vynikající jahodovo-tvarohovou a malinovo-tvarohou zmrzlinu. Děti nejdříve smíchaly tvaroh a smetanu s rozmačkanými malinami nebo jahodami a poté přimíchaly čekankový nebo javorový sirup. Přemístili jsme zmrzlinu do krabiček, ozdobily trochou lentilek a nakonec zamrazily. Další den po svačině si děti pochutnaly na zmrzlině, a dokonce si i přidávaly. Zbylo nám,…

Přečíst více

Kytičky - "Celodenní výlet"

Aktuality

Pátek07.06.2024 Včera jsme navštívili Český ranč v Zákupech, kde to bylo naprosto kouzelné:) Moc hezké místo, kde se dobře starají o zvířátka. Děti si samy mohly vyzkoušet vyčesávat koně, čistit jim podkovy, dávaly seno do sítě pro kozy, koně, ovce i prasátko, prohlédly si hříbátko, zkusily si jak cvičí koně a také krmily rybky. Výlet se velmi vydařil, řízky dětem chutnaly a cestou zpět se někteří i dobře vyspaly…

Přečíst více

Kytičky - Pozorování vývoje Babočky bodlákové

Aktuality

Pondělí20.05.2024 Ve třídě Kytiček jsme pozorovali motýlky. Nejdříve to byly malé housenky, které rostly, zakuklily se, a nakonec se z nich vylíhly krásní motýli. S dětmi jsme motýlům dávali sladkou vodu, pomeranč, nebo i čistou vodu. Když jsme si motýlky užili, tak jsme je vypustili na naší zahrádce. Ani chvilku neváhali a hned odletěli pryč:).

Přečíst více

Kytičky - "Návštěva DDM Cvrček"

Aktuality

Pátek17.05.2024 Navštívili jsme Mini Zoo v DDM Cvrček, kde si to děti opravdu užily. Viděly želvy, agamu, ještěra, hady a také malého krokodýla, který byl opravdu nádherný. Také měly možnost si hada pohladit, hladily si i králíka, ježka, zkoumaly ryby a vyslechly si zajímavé povídání od majitele zvířat. Těšíme se na příští rok, až se tam zase podíváme:). Také mockrát děkujeme rodičům, kteří přinesli malý příspěve…

Přečíst více

Kytičky - "Maminka má svátek"

Aktuality

Pátek17.05.2024 Minulý týden jsme si s dětmi povídali o rodině, a především o maminkách, které měly svátek. Proto děti vyrobily maminkám krásné přání a poté ho mohly mamince darovat.

Přečíst více

Kytičky - "Aktivity v týdnu"

Aktuality

Pátek17.05.2024 Takhle si děti užívaly týden plný rodiny. Děti stavěly domečky, kde se staraly o miminka, skládaly členy rodiny a také je pojmenovávaly, skládaly postavy podle velikosti, hrály stínohru a mnoho dalšího:).

Přečíst více

Kytičky - "Týden o bezpečnosti"

Aktuality

Neděle05.05.2024 Minulý týden jsme si s dětmi povídali o dopravě a bezpečnosti. Děti si zopakovaly základy bezpečnosti na chodníku jako chodec, na kole, v autě nebo v autobuse. Během pracovní činnosti si děti vyrobily semafor. Nejdříve natrhaly barevné papíry na malé kousky, čímž si procvičily jemnou motoriku a poté už jen barvily a podle předlohy i nalepily barvy, jak mají být pod sebou. Práce se jim povedla.

Přečíst více

Kytičky-"Aktivity v týdnu"

Aktuality

Neděle05.05.2024 Také si děti v týdnu společně potrénovaly základní geometrické tvary a společně třídily barevná autíčka do různých tvarů. Také sestavily vláček s barevnými vagónky a poté společně třídily barevné kamínky ke stejně barevnému vagónku. A dále pak dopolední vzdělávací aktivity a volné hry v herně.

Přečíst více

Kytičky-"Vyrábíme mimozemšťany"

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Minulý týden v rámci projektu si děti pomocí roličky a tempery vyrobily vlastního mimozemšťana s vtipnými vlasy. Děti si samy mohly zvolit, jakou barvu bude mít, jaké vlasy, oči i pusu. Dětem se mimozemšťané povedli a už zdobí šatnu společně s planetami.

Přečíst více

Kytičky-"Pracovní list a pokus"

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Také jsme si v týdnu vyzkoušeli pokus "Vír ve vodě" tak, že děti rychle míchaly vodu ve skleničce a pozorovaly, jak se vytvořila "díra", která pomalu mizí. Také vypracovaly pracovní list s planetami, při kterém si procvičily správný úchop tužky a také zrakové vnímání.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134

          


                                   

               

                                      

         UJEP