OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - karnevalový týden

Aktuality

Pondělí22.02.2021 Děti ze třídy Kytiček si užívaly i další dny po karnevalovém veselí. Hrály množství pohybových her, naučily se taneční hru "Zlatá brána", v herně si dokonce postavily cirkusové šapitó, kde si užily spoustu další zábavy a pohybu.  V závěru celého týdne se pustily do výroby šašků s využitím papírových roliček a zbytků barevných čtvrtek. Procvičily si při tom stříhání a manipulaci s lepidlem. Prováz…

Přečíst více

Kytičky - odpolední činnosti ve dvojicích

Aktuality

Středa17.02.2021 Děti v Kytičkách nezahálí ani odpoledne. Učily se spolupracovat při činnostech ve dvojicích, domlouvat se a respektovat pravidla hry.

Přečíst více

Karnevalový rej v Kytičkách

Aktuality

Středa17.02.2021 V úterý se i děti v Kytičkách dočkaly dlouho očekávaného karnevalu. Po průvodu masek si zatančily s balónky a pak se vrhly do plnění různých karnevalových úkolů a soutěží. Vyzkoušely si chůzi na chůdách, skoky v pytlích, házení kroužků na cíl, zpívaly, tančily a dováděly. Na návštěvu přišly i děti z Koťátek. Společně si zahrály "Židličkovanou". Celý den se všem moc líbil.

Přečíst více

Kytičky - házíme míčem s ježečkem Marečkem

Aktuality

Středa17.02.2021 V pondělí se děti v Kytičkách připravovaly na karneval, pomáhaly s výzdobou třídy a také se věnovaly stavbě z kostek. Protože nám mrazivé počasí zabránilo v tom, užít si sněhovou nadílku, věnovaly se děti nácviku dovedností s míčem podle úkolů ježečka Marečka. Trénovaly hod spodním obloukem, koordinaci při házení a chytání.  Společně si s míčem zahrály i několik her. Děti si mohly do sešitu nalepi…

Přečíst více

Kytičky - Páťa slavil narozeniny

Aktuality

Pondělí15.02.2021 V pondělí ve třídě Kytiček oslavil Páťa spolu s dětmi své narozeniny. Děti mu zazpívaly narozeninovou písničku, pogratulovaly a Páťa se s nimi na oplátku rozdělil o sladká srdíčka. 

Přečíst více

Kytičky - rozvíjíme konstruktivní dovednosti a spolupracujeme

Aktuality

Pondělí08.02.2021 V pátek si děti od Kytiček vyzkoušely konstruování z Montessori stavebnice - tvořily ohrádky pro zvířátka, třídily je do skupin (ze dvorečku/ze ZOO) - učily se spolupracovat, domlouvat se a vzájemně komunikovat.

Přečíst více

Kytičky - Terezčina oslava

Aktuality

Pátek05.02.2021 V prvním únorovém týdnu oslavila, spolu s ostatními dětmi z Kytiček, své narozeniny Terezka. Společně si zazpívaly, děti Terezce popřály a dostaly od ní za odměnu něco na zub.

Přečíst více

Kytičky - My se mrazu nebojíme, rukavičky nasadíme

Aktuality

Pátek05.02.2021 Děti z Kytiček si v průběhu prvního týdne nového zimního tématu vyzkoušely plno zajímavých aktivit. Vyráběly rukavičku, kterou si vyzdobily podle svého přání (lepily nebo tiskaly - jak kdo chtěl). Rukavička nebyla jen inspirací pro tvoření, ale také pro pohybové hry v herně. Děti při nich procvičily pozornost, prostorovou orientaci, naučili se rukavice dobře nasazovat a vyzkoušely si dokonce "Živ…

Přečíst více

Kytičky - rozvíjíme grafomotoriku

Aktuality

Pátek29.01.2021 Děti si v pátek vyzkoušely grafomotorické cvičení na rozvoj jemné motoriky (koordinace ruka/oko). Pracovaly s předlohou sněhové vločky a vatovou tyčinkou, kterou namáčely do bílé tempery. Poté se snažily co nejpřesněji vybarvit jednotlivé části vločky. Šlo o cvičení, při kterém děti také rozvíjely svou trpělivost a pečlivost.

Přečíst více

Kytičky - Honzík slaví 4. narozeniny

Aktuality

Pátek29.01.2021 V pátek děti oslavily spolu s Honzíkem jeho 4. narozeniny. Pěkně mu popřály, podaly ruku, vyfotily se s ním a Honzík jim rozdal sladkosti. Na závěr oslavy si společně připily na Honzíkovo zdraví a štěstí.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis