OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "Podzim u Kytiček”

Aktuality

Pátek01.10.2021 V týdnu jsme si s dětmi povídaly o podzimu. Proto jsme si namalovaly šípkový keř, na který byly namotivovány básničkou: Cinkylinky, cinkylinky,zvoní šípky, jeřabinky.Vyzvánějí kraji,že už červenají. Také jsme společně nasbíraly přírodniny, které můžou ve třídě zkoumat, či počítat. Z nasbíraných listů jsme si udělaly listovou frotáž, dětem se "kouzlo" velmi líbilo. Na závěr týdne jsme společně i …

Přečíst více

Kytičky - "Čtvrteční dopoledne"

Aktuality

Čtvrtek16.09.2021 Dnes si děti procvičily zrakové vnímání při rozdělování obrázků podle tvarů, a také jsme si společně přečetly obrázkové knihy :-). V herně děti měly společnou práci a postavily si vlastní školku z dřevěných kostek. Na závěr válely sudy. Z válení sudů se stala oblíbená činnost všech dětí :-). Při dopolední vycházce děti nejvíce zaujaly žížaly a šneci, u kterých se při každé příležitosti zastavily …

Přečíst více

Kytičky - "Jablíčka na strom přátelství"

Aktuality

Středa15.09.2021 Dnes si děti dodělaly jablíčka na "Strom přátelství". Také se společně naučily krátkou básničku o kamarádech, kterou budeme ještě trénovat:). 1, 2, 3, 4, 5, nám se líbí celý svět. Máme se tu všichni rádi,jsme tu dobří kamarádi.                                                                                                                                           

Přečíst více

Kytičky - pohádka "Budulínek Mandelinka"

Aktuality

Úterý14.09.2021 Dnes nás ve školce navštívilo divadlo s pohádkou "Budulínek Mandelinka". Dětem se představení moc líbilo, bylo vtipné a my se u něj hodně nasmáli :-)

Přečíst více

Kytičky-druhý týden ve školce

Aktuality

Pátek10.09.2021 Děti se už zapojují do všech činností, hledají si k sobě kamarády a zvykají si na režim dne. Ranní spontání hry u stolečků a v prostoru herny, společná práce dětí, trochu pohybu a společné hraní na pískovišti.

Přečíst více

Kytičky - první dny ve školce

Aktuality

Úterý07.09.2021 Pro některé děti to jsou první dny ve školce. Adaptace byla celkem dobrá, děti si pohrály, jídlo jim chutnalo a na školní zahradě proběhlo vše také v pohodě.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1