OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 773 505 645 (SMS) Soběchleby: 736 246 504 (SMS)
Zpět

Aktuality

Kytičky - "Stromečku, vstávej"

Aktuality

Středa09.12.2020 Ve středu děti tvořily stromečky z papíru, které zdobily různými dekoracemi (hvězdičky, vločky, barevná dřívka či papírky) - z jednotlivých stromečků vznikl velký společný strom, který zdobí dveře v šatně. Motivovány byly básničkou "Stromečku, vstávej": Stromečku, vstávej, ovoce dávej, umyj se, ustroj se, je Štědrý den.

Přečíst více

Kytičky přejí Sabince vše nejlepší

Aktuality

Středa09.12.2020 Ve středu jsme společně oslavili Sabinčiny čtvrté narozeniny. Děti jí pěkně popřály a Sabinka jim přinesla malou pozornost.

Přečíst více

Kytičky - jak jsme zdobili stromeček před školkou

Aktuality

Středa09.12.2020 V pondělí se děti od Kytiček zúčastnily společného zdobení stromečku před mateřskou školou - zdobily jej ozdobami, které vlastnoručně vyrobil klient Seniorcentra POHODA o.p.s. v Dubí pan Zscherp, kterému touto cestou děkujeme za milou spolupráci.

Přečíst více

Kytičky - tvoříme světelný řetěz

Aktuality

Úterý08.12.2020 V úterý si děti vyzkoušely práci s korkovou zátkou a barvou - tisk na předlohu - světelné řetězy. Samy si vybíraly barvy, volily jejich pořadí, snažily se o pečlivou práci. Také si povídaly o nadcházejících Vánocích - typické zvyky a znaky Vánoc, učily se koledy (Štědrej večer nastal, Stojí vrba košatá, Půjdem spolu do Betléma) a učily se novou básničku:

Přečíst více

Mikulášská nadílka u Kytiček

Aktuality

Pátek04.12.2020 V pátek děti navštivil Mikuláš s čertem a andílkem, poslechl si písničky a básničky, které se děti ve školce naučily a rozdal jim sladkou odměnu. 

Přečíst více

Kytičky - "Plníme sokolíka Pepíka"

Aktuality

Čtvrtek03.12.2020 Ve čtvrtek si děti splnily další úkol ze sokolíka Pepíka. Úkol se jmenoval "zkusme to spolu" a děti měnily polohy např. zvedni jednu nohu, lehni si na záda apod. Ke zpestření úkolu jsme zvolily hru "Čertík říká...". Nakonec si za dobře odvedenou práci nalepily samolepku do svého sešitu a dostaly sladkou odměnu.

Přečíst více

Kytičky - "Když Mikuláš naděluje, čertík za ním poskakuje"

Aktuality

Čtvrtek03.12.2020 Děti se v týdnu zapojily do vyrábění čertíků a Mikulášů a naladily se na vánoční atmosféru. Naučily se novou básničku o andělovi, písničku "Když se čerti ženili" a "Mikuláš". Také pomohly s výzdobou své šatny a vyráběly čertí řetěz s paní učitelkami. V úterý si děti užily první sníh na zahradě. Koulovaly se, stavěly sněhuláky a dováděly se svými kamarády. Na ranní pohybovou hru si samy děti udělal…

Přečíst více

Kytičky - Výroba vánočního truhlíku

Aktuality

Čtvrtek03.12.2020 V úterý se děti pustily do vánočního zdobení naší MŠ a s radostí ozdobily větvičky v truhlíku. Ozdobený truhlík je vystavený u dveří školy.

Přečíst více

Přejít na stránku: 124

Image result for klokanovy školkyImage result for mrkvička časopis