OMLOUVÁNÍ DĚTÍ Krupka: 602 579 187(SMS) Soběchleby: 799 112 255(SMS) Dukel. hrdinů: 773 505 645(SMS)
Zpět

Aktuality

Týden u Motýlků

Aktuality

Úterý04.06.2024 Tento týden jsme s dětmi navštívili tělocvičnu ZŠ Masarykova, děti tvořily, popřály kamarádům k svátku, kreslily maminku a tatínka, popisovaly domácí mazlíčky, povídali jsme si o domově, děti hrály hry, cvičily, soutěžily a užily si svůj Mezinárodní den dětí.

Přečíst více

Mezinárodní den dětí s Motýlky

Aktuality

Neděle02.06.2024 V pátek 31. 5. jsme s dětmi navštívili park Herty Lindnerové, kde probíhaly soutěže ke dni dětí. Děti si měly možnost vyzkoušet hod na cíl, střílení z luku, podívat se na kouzelnické vystoupení, užít si legraci se šaškem a mnoho dalšího. Na závěr jsme vyzkoušeli velký řetízkový kolotoč, který měl největší úspěch a z parku si děti odnesly sladkou odměnu. 

Přečíst více

Motýlci - Dopraváček

Aktuality

Neděle19.05.2024 Děti se 17. 5.  zúčastnily dalšího ročníku dopravní soutěže. I přes nepříznivé počasí prošly úspěšně všemi stanovišti a odnesly si věcné ceny a své první "řidičské průkazy".

Přečíst více

Týden u Motýlků

Aktuality

Pátek17.05.2024 Tento týden jsme si s dětmi i nadále povídali o hmyzu. Děti tvořily motýlky, berušky, hrály hry, vyzkoušely si několik aktivit se zaměřením na čich a chuť, vytvářely mravenčí bistro, učily se básničku, pozorovaly mikroskopem a mnoho dalšího. 

Přečíst více

Týdenní dopolední aktivity u Motýlků

Aktuality

Neděle12.05.2024 Týdenní aktivity u Motýlků se v tomto týdnu zaměřily na hmyz a zejména včely. Děti měly k dispozici na pozorování vývoj motýlů v síťce, dostatek tematických knih. Vzdělávací nabídka a pracovní listy byly zaměřeny na procvičení, zrakového vnímání, předmatematické a předčtenářské gramotnosti spolu s grafomotorikou. Využívali jsme také interaktivní tabuli ke zhlédnutí dokumentů o včelách a hmyzu a …

Přečíst více

Návštěva DDM Cvrček

Aktuality

Neděle12.05.2024 Děti ze třídy Motýlků dnes navštívily DDM Cvrček, aby se seznámily s chovem terarijních zvířat. Hned při vstupu do prostor klubu děti přivítala želva, kterou si mohly, tak jako ostatní vybraná zvířata, pohladit nebo vzít do rukou. Děti se dověděly nové informace o hadech, plazech, želvách, agamách, leguánech, hlodavcích, ptactvu a prožily dopoledne se zvířaty, které si ve volné přírodě jen tak z b…

Přečíst více

Motýlci - Vystoupení ZUŠ Stanislava Šebka

Aktuality

Neděle12.05.2024 Dne 9. 5. měly děti možnost vidět, slyšet a hlavně prožít hudební vystoupení, které pro ně připravili učitelé a žáci ze Základní umělecké školy Stanislava Šebka. Vystoupení bylo zahájeno španělským tancem a následovalo představení všech hudebních nástrojů. Děti si vyzkoušely nástroje, dechové žesťové, poslechly si vybrané skladby, které jim zahráli učitelé a žáci a vůbec se jim nechtělo odejít. Ce…

Přečíst více

Vývoj motýlů, pozorování a vypuštění do přírody ve třídě Motýlků

Aktuality

Neděle12.05.2024 I tento rok, mohly děti pozorovat vývoj motýlů od housenek po dospělé jedince, které jsme měli ve třídě. Po vylíhnutí následovalo vypuštění do volné přírody. 

Přečíst více

Polytechnika - Motýlci a Koťátka

Aktuality

Pondělí29.04.2024 V úterý se děti ze třídy Motýlků a Koťátek staly malými staviteli. Co je potřeba na stavbě? Jak dbát o svoji bezpečnost? Co jsou to piktogramy? Jaké jsou a jaké máme mapy? Co je to kartografie? Kdo je to kartograf? Proč se vytvářejí a jak se vytvářejí mapy? Děti se naučily orientovat se na mapě, spolupracovat při konstruování a vytváření modelu města. Celé dopoledne rychle uteklo, děti si odnesly …

Přečíst více

Dopravní výchova - Aktivity u Motýlků

Aktuality

Pondělí29.04.2024 Týden plný tematických aktivit, tvoření, poznávání, procvičování a her. Tak vypadal týden u Motýlků a ještě jsme plnili výzvy z Kampaně obyčejného hrdinství 2024, v rámci programu Ekoškola.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

          


                                   

               

                                      

         UJEP